Şimdi Ara

PİNG ÇOK YÜKSEK YARDIM !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Benim 8mbps Net Limitisiz paketim var geçen ay kotayı geçtim net hızı 1mbps ye düştü fakat ping yükseldi normalde 17 yi geçmezdi fakat şuan 30-40 civarlarında bunu nasıl düşürücem ping yüzünden 8 mbps neti 7 mbps kullanıyıyorum...

Bu arada Leptop Wlan ile bağlanıorum ve komşuyla neti paylaşıyoruz..

• Hala Bir allahın Kulu Bakmazmı Be
  • Bugun kotolar sıfırlandı düzelmesi lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XLeonardoDaVinciX

Arkadaşlar Benim 8mbps Net Limitisiz paketim var geçen ay kotayı geçtim net hızı 1mbps ye düştü fakat ping yükseldi normalde 17 yi geçmezdi fakat şuan 30-40 civarlarında bunu nasıl düşürücem ping yüzünden 8 mbps neti 7 mbps kullanıyıyorum...

8 Mb interneti 7 kullanıyorsun diye bir saçmalık yok modem değerlerinde downlaod 8192 Upload 797 Kbps Olduğu için 940 Kb download yaparsın yani 7 Mb

Ping 40 Çıkıyor olabilir buda internetin hızını etkilemez..

Bu bendeki sunuçlar ping düşük yine 7 Mb üstelik fazla bile çıkarttı..

PİNG ÇOK YÜKSEK YARDIM !

Buda downlaod yaparken

PİNG ÇOK YÜKSEK YARDIM !

Ping çok yüksek ise müşteri hizmetleriyle konuşun.. en fazla 40 sorun edecek bir şey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saiph -- 1 Mayıs 2012; 22:10:11 >

• 40 kotu degıl ıyıde ama telas etmenıze gerekde yok
  • Ok Arkadaşlar Sağolun Hiç 40 a çıkmazdıda acil bi durum mu var diye Konu Açtım Teşekkürler
  • quote:

Ok Arkadaşlar Sağolun Hiç 40 a çıkmazdıda acil bi durum mu var diye Konu Açtım Teşekkürler

Geçen yıl 8 Mb Olan netlerin ping 45 Çıkardı bu yıl 22 benimki bazen 15e bile düşüyor..
  • quote:

Arkadaşlar Benim 8mbps Net Limitisiz paketim var geçen ay kotayı geçtim net hızı 1mbps ye düştü fakat ping yükseldi normalde 17 yi geçmezdi fakat şuan 30-40 civarlarında bunu nasıl düşürücem ping yüzünden 8 mbps neti 7 mbps kullanıyıyorum...

KOMŞUMLA PAYLAŞIYORUZ???Kendini ihbar eden tek kişi olacaksın DİKKAT!!!
  • bak benimde 37 20mbit olmasına rağmen
     PİNG ÇOK YÜKSEK YARDIM !
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailkesmen

quote:

KOMŞUMLA PAYLAŞIYORUZ???Kendini ihbar eden tek kişi olacaksın DİKKAT!!!

:D =))))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.