Şimdi Ara

pioneer ts-6988 pioneer ts-6985 Hangisini tercih etmeliyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
4.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

pioneer ts-6988 ve pioneer ts-6985 hoperlör almak arasında tercih yapamıyorum.bu iki model hakkında bilgisi olan ve karşılaştırma yapabilecek olan varsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: EMREANIL

merhaba,

pioneer ts-6988 ve pioneer ts-6985 hoperlör almak arasında tercih yapamıyorum.bu iki model hakkında bilgisi olan ve karşılaştırma yapabilecek olan varsa sevinirim.

Tabikide 6985. 6985 zaten efsane diye geçer seside tartışılmaz.
  • 6985 ve 6986 nın konileri aynı gibi görünüyor daha önce 85 kullandım ama 88 kullanmadığım için 88 leri çok merakediyorum 88 lerin rms değerleride 85 e göre bir kademe yüksek ikisinide kullanmış karşılaştırmış biri olsa sorabileceğim çok iyi olacak aslında
  • ben 6988 kullanıcısıyım ve çok net bir sesi, bası ve tizi var 6985 alacaktım aslında bu işlerden anlayan birine danıştım sese yükleneceksen 6988 ama sese fazla yüklenmem ince bir tiz ve net bas istiyorsan istiyorum dersen 6985 dedi bende sese çok yüklendiğim için 6988 aldım ve gerçekten çok memnunum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalipso55 -- 16 Mayıs 2013; 15:17:11 >
  • bunların bir karşılaştırma tablosu yok mu? herkes kulağına göre mi yorum yapıyor.
  • Bende de Hyundai fer var . Ve bir türlü karar veremiyorum iyi bir sistem için tahminim 1500-2000 tl yi gözden çıkarmak gerekiyor 90 lı yıllarda doğan slx aracımıza takardık bir 6985- ve birde kaliteli bir ekolayzır mahalleyi inletirdik. Şimdi o sesi almak için kompodent bir haporlor, kaliteli anfi subwofer derken resmen araba parası vermemiz gerekiyor. Sadece iyi bir ses için uygun fiyata ne alınır bütçem 500-750 tl. Kompodent almasak 4 tane 16 cm kapı haporlorü alsak iş görmez mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustrix

Bende de Hyundai fer var . Ve bir türlü karar veremiyorum iyi bir sistem için tahminim 1500-2000 tl yi gözden çıkarmak gerekiyor 90 lı yıllarda doğan slx aracımıza takardık bir 6985- ve birde kaliteli bir ekolayzır mahalleyi inletirdik. Şimdi o sesi almak için kompodent bir haporlor, kaliteli anfi subwofer derken resmen araba parası vermemiz gerekiyor. Sadece iyi bir ses için uygun fiyata ne alınır bütçem 500-750 tl. Kompodent almasak 4 tane 16 cm kapı haporlorü alsak iş görmez mi?

İkinci el temiz 6985 ler hala satılıyor.
    Normal hoparlör ile pek olmuyor artık temiz ses almak komponent gerekiyor,eskisi gibi 6985 kadar ses veren hoparlör kalmadı artık.
    Komponent almak gerekiyor.
  • benim anlamadığım bu 6985 o kadar iyide neden bir süre sonra kenarları dökülüyor çürüyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: raver

benim anlamadığım bu 6985 o kadar iyide neden bir süre sonra kenarları dökülüyor çürüyor?

Sonuçta bu kul yapısı allah yapısı değil bu hoparlörler üretilide en az 20 sene oldu,çok doğal bir durum.
  • körükleri değiştiği zaman eskisi gibi sağlam oluyormu ?
  • sahibinden.com da ilanlara bakıyorum, genelde
    "körükleri değişmiştir" yada "körükleri değişmesi
    gerekiyor" yazmışlar, bu körük denilen yer neresi,
    değişmesi durumunda hoparlörlerin performasında
    bir değişme oluyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yukarda anlatılan ve resimlenen kenar kısmı, yukarıya bombeli olan yer körüktür :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • jamara kullanıcısına yanıt
    jamara ustam bu efsane pioneer'ların satıldıgı bulabılıcegımız bi yer veya site varmı 1 takım ördeğe 350tl istiyorlar insaf yahuu
    bizde insanız sen bilirsin belki saygılar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.