Şimdi Ara

Pioneer VSX-520 ile VSX-520K Arasındaki Farklar? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
3
Favori
8.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kkorzay

quote:

Orijinalden alıntı: astramastra

quote:

Orijinalden alıntı: kkorzay

bu arada amfiyi kullananlar için optikle çıkış almalarını tavsiye ederim...

Optikte yeni bir teknoloji gelişimi olmadıysa bildiğim kadarı ile optikle çıkış ,
    Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio formatlarını desteklemez.

tv de yeni bir teknolojik gerileme olmadıysa, tv kaynaktan gelen ses formatını çözüp gönderiyor... optikde bu formatı amfiye taşıyor, taşırkende onu taşıyım bunu taşıyım demez..diye biliyorum.

TV nin sesi çözüp,çözmemesi önemli değil,yukarıda söz konusu ses formatlarını taşımak için Optik kablonun desteklediği bant genişliği yetersiz diye biliyorum.

• merhaba bendede sizin cihazdan var. ama acemiyim bunu tvye bağlayabilirmiyim bağlarsam nasıl olacak. 5 hoperlör, samsun es6140 ve hometech player, hdmı, optik kablo ve tivibu var. yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

astramastra haklısın desteklemez

bence en guzel cozum hdmi kablodur.

nasıl yani şimdi mesela bluray player veya media player dan çıktıgımız audio optiği receiverımızın arkasına taksak truehd/dts hd sesini alamıyacakmıyız ?(dts hd kaynaklı bir film oynattıgımızı varsayıyorum tabi) İlla hdmi ilemi takmamız gerekiyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devian -- 5 Ağustos 2013; 1:55:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devian

quote:

nasıl yani şimdi mesela bluray player veya media player dan çıktıgımız audio optiği receiverımızın arkasına taksak truehd/dts hd sesini alamıyacakmıyız ?(dts hd kaynaklı bir film oynattıgımızı varsayıyorum tabi) İlla hdmi ilemi takmamız gerekiyor ?

optik kablo truehd dts hd taşımaz.hdmi olması lazım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Devian

quote:

optik kablo truehd dts hd taşımaz.hdmi olması lazım.

anladım teşekkürler
  • Arkadaşlar bu ses sistemine sahibim. vsx-520 ve Pioneer S-HS100 hoparlör seti.

Ön hoparlörleri tv nin yanından kaldırıp 2-3 metre ileride tavana doğru konumlandırmak istiyorum. bunun için toplamda 20 metre kabloya ihtiyacım var. 2x075mm 1mm - 1,5mm - 2mm - 2,5mm kablolar var. Acaba hangi kalınlıkta kablo almalıyım ?
  • ben frontlara ve centerde 1,5mm lik kablo kullanıyorum vsx 322k ile memnunum
  • Arkadaslar pioneer htp 300 anti hoparlor sun seti buldum icerikteki anti vsx 520 k 607 tl alirmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • khedira_34 kullanıcısına yanıt
    Bence alinir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vsx 520 ile müzik dinlerken radyo veya her hangi bir cihazdan
    stereo olarak 4 hoparlörden ses alabilirmiyiz acaba ?
    yoksa sadece frontlardan 2 hop denmi ses alırız
  • resatim R kullanıcısına yanıt
    arkada front a ve b çıkışı ayrı ayrı yok çünki
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.