Şimdi Ara

Piranha Web Cam Beyaz Gösteriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
6.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Ben Windows 7 kullanıyorum. Piranha 5.0 mp web cam var. Driverlar yüklü olmasına rağmen kamera görüntü vermiyor. Bununla ilgili çok araştırma yaptım. Konulardaki söylenenleri yaptım yine düzelmedi. Yardımlarınızı bekliyorum.

Kameranın programını açtığımda beyaz ekran çıkıyor. Msn'de görüntülü konuşma yaptığımda da beyaz ekran çıkıyor. Nedeni nedir acaba?

Piranha Web Cam Beyaz Gösteriyor

• Up.
  • keşke almadan önce araştırsaydınız bu kadar mağdur olmazdınız piranha bir marka değildir fason çin malı türevi olup sorunlu platform kategorisindedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

keşke almadan önce araştırsaydınız bu kadar mağdur olmazdınız piranha bir marka değildir fason çin malı türevi olup sorunlu platform kategorisindedir

Çok önceden de vardı ve çalışıyordu. Şimdi çalıştırmaya kalktığımda çalışmıyor. Başka bir Windows 7 olan bilgisayarda denedim onda çalıştı.
  • Sürücüsünü kaldır tekrar kurmayı dene sistemde hata ile karsılasmıstır kamerayı cıkarıp baska usb takmayı dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: K@ptan41

Sürücüsünü kaldır tekrar kurmayı dene sistemde hata ile karsılasmıstır kamerayı cıkarıp baska usb takmayı dene

bende silmeye çalışıyorum >SetupDLL\Setupdll.cpp.(499) $7.0.100.1342 @Windows XP Service Pack 3 (2600) IE 7.0.5730.13 yazıyor tekrar yüklüyorum açılmıyo yada açılıyoda karşı taraf beni görmüyo ne yapmalıyım yardımcı olurmusun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramor26

quote:

Orijinalden alıntı: K@ptan41
    Sürücüsünü kaldır tekrar kurmayı dene sistemde hata ile karsılasmıstır kamerayı cıkarıp baska usb takmayı dene

bende silmeye çalışıyorum >SetupDLL\Setupdll.cpp.(499) $7.0.100.1342 @Windows XP Service Pack 3 (2600) IE 7.0.5730.13 yazıyor tekrar yüklüyorum açılmıyo yada açılıyoda karşı taraf beni görmüyo ne yapmalıyım yardımcı olurmusun?

Programı tekrar yükle Revo Uninstaller proramını inidirhttp://www.revouninstaller.com/download-professional-version.php
    bununla kadrımaya çalış tüm registered teki dosyalarıda siler sonra driver kurmadan önce kamera baglantısını çıkar drıver kur kamerayı pc tak
    olmazsa bir burdan hataya çözümü ara
    http://www.google.com.tr/#hl=tr&source=hp&q=SetupDLL\Setupdll.cpp&btnG=Google%27da+Ara&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=81ea5a87ef178809

• aynı sorun bendede vardı. xp sp3 yamasını kaldır sorun düzeliyor. veya sp2 li bir bilgisayardan c:\windows\system32 klasorundekı msyuv.dll iyuv.dll ksuser.dll tsbyuv.dll vfwwdm32.dll ksuser.dll ksproxy.ax kswdmcap.ax kstvtune.ax ksxbar.ax vidcap.ax dosyalarını kopyala. sonra problemli bilgisayarı guvenlı kıpte başlatıp system32 klasorunun içine at. yenıden başlattıgında kamera normal çalışacaktır.
  • Ne gariptir bilmiyorum o sorun msn live 9 dan sonra başladı... Eğer işletim sistemi yüklendikten sonra önce msn messenger yüklenip peşine kamera driverı yüklenirse bu sorun meydana gelebiliyor... Bu sebeptendir ki önce kamerayı kurun, bir kereye mahsus çalıştırın ve ondan sonra msn kurun... Çözüm budur ve tecrübe ile sabittir internetkafeci olaraktan...
  • ben de de piranha ks189 modeli var hiç çalışmıyordu. bir milyon driver denedim sonunda şu driver ı buldum

http://www.vimicro.com.cn/product/PublicDriver/WIN/DRV_ZC0301PLH_070329.zip

şu an sorunsuz çalışıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.