Şimdi Ara

Plantronics Savor M1100 ve Plantronics Voyager Pro Plus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Plantronics Savor M1100 ve Plantronics Voyager Pro Plus arasında kaldım.

M1100'u 145TL'ye, Pro'yu da 165TL'ye buldum.

2'sini de araştırdım ama aralarındaki farkı pek anlayamadım, yardımcı olabilir misiniz?

İphone 3GS için kullanacağım; sesi kaliteli iletsin, kulaktan ses kaliteli gelsin ve şık dursun.

Hangisini önerirsiniz?

Teşk,

• Şahsen ben Bluetoothlu 'PLANTRONICS Backbeat 903+ Bluetooth Stereo Kulaklık' adlı ürünü öneririm. Forumda okuduğum kadarıyla çoğu arkadaşımız çok memnun müzik dinlemek içinde uygun çünkü çift kulaklığa sahip.
    ancak gel gelelimki benimde uzun süreden beri en çok almayı istediğim bir ürün olmasına rağmen yaklaşık 1,5 aydan beri hiçbir yerde Stokta bulamadım...

Ürünü incelemek isterseniz

http://www.sanalmarketim.com/urun/efcbc15b99886b60253bbdcd9a366743/PLANTRONICS-Backbeat-903+-Bluetooth-Stereo-Kulaklik

• ofiste kullanılmaz ya bu :)
    benim dediklerimden birini tercih edecek olsan hangisini alırdın?
  • Voyager Pro Plus verdiği ses kalitesi olarak daha iyi bir ürün hocam test etme fırsatınız olsa çok iyi olucak fakat dediğim gibi videolar ve kullanıcı yorumları plus'un daha iyi olduğunu gösteriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: DuMaNYaKeDi

ofiste kullanılmaz ya bu :)
    benim dediklerimden birini tercih edecek olsan hangisini alırdın?

ben olsam çengelli kulaklıklardan çok memnun olduğum için Plantronics Voyager Pro Plus ı alırdım gerçi fiyat olarak daha pahalı.Ses iletimini de cihazı kullanan arkadaşlar varsa daha detaylı cevap verebilirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: söny

Voyager Pro Plus verdiği ses kalitesi olarak daha iyi bir ürün hocam test etme fırsatınız olsa çok iyi olucak fakat dediğim gibi videolar ve kullanıcı yorumları plus'un daha iyi olduğunu gösteriyor

Yorumlar 2si icinde iyi ama sanirim proyu alicam:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.