Şimdi Ara

Plastik Far Temizliği (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
17
Favori
252.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    farlarım dısardan sararmıstı bunları izmir buca daki sanayide hic farları sokmeden uzerınden parlatma(zınpara ile)yapdirdik.ilk bas cok ince zınpara kagıdı ıle ustundeki sararıklar alındı ve uzerıne vernık atıltı super oldu bence arabamın onu degıstı bırden:):)herkese tavsıye ederım..ii gunler
  • pehlivan stopda far temizliği yaptırdık

ilanındaki farlarınız ılk gunkı gıbı olucak ıbaresı fazlaca ıddalı olmus
  • arkadaşlar marka farketmeden sağ sol farı 90 TL ye garantili temizletiyoruz biz arkadaşlara. Erciyes İs yerleri merkezi 9. cadde no:113 Oto Yaşarlar... Otomotiv mühendisi bi arkadaş var gerçekten sıfır gibi yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hardey

arkadaşlar marka farketmeden sağ sol farı 90 TL ye garantili temizletiyoruz biz arkadaşlara. Erciyes İs yerleri merkezi 9. cadde no:113 Oto Yaşarlar... Otomotiv mühendisi bi arkadaş var gerçekten sıfır gibi yapıyor.

Buda DH'deki yeni moda reklam taktiği. Sanki işyerinin müşteriside böyle bir konu olsa bizde tavsiye etsek diye arama yapıyorlar Google'da. İnandırıcı olun biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

quote:

Orijinalden alıntı: Hardey

arkadaşlar marka farketmeden sağ sol farı 90 TL ye garantili temizletiyoruz biz arkadaşlara. Erciyes İs yerleri merkezi 9. cadde no:113 Oto Yaşarlar... Otomotiv mühendisi bi arkadaş var gerçekten sıfır gibi yapıyor.

Buda DH'deki yeni moda reklam taktiği. Sanki işyerinin müşteriside böyle bir konu olsa bizde tavsiye etsek diye arama yapıyorlar Google'da. İnandırıcı olun biraz.

Yeni farkettim de harbiden konu bir anda reklam yerine dönmüş :)

• quote:

hayır ama fardaki leke için değil. benim stopların içi çok kirlenmişti. geri vitesi nerdeyse aydınlatmıyordu. zaten bizim stopları tek vida tutuyor. çıkarıp yıkadım.
    iyice kurutup yerine taktım. daha iyi oldu...

calgone mu kullandın dayı??

• belli bir süreden sonra plastik far matlaşır, ne kadar temizlerseniz temizleyin yeni gibi olmaz. hiç uğraşmayın plastik fardan hayır gelmez.

• Bu işte en güzeli iç-dış temizlik bence. Ben bir yere sormuştum far boyama+temizleme montaj dahil 150TL demişlerdi. Eğere bana yakın yerde bulursam kesinlikle yaptırmayı düşünüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rallyman61

benim megane 2 nin bugün bi baktım 2 farın içinede küçük küçük sinekler girmiş bi baktım ki sol davlumbazdaki kapak yok ve farların iki kapağıda yok bi an şok oldum daha geçen hafta ordalardı nereye gittiler bi anda hayret ettim o 3 kapak bana ne kadara mal olur ve sinekleri nasıl içeriden alıcam

Far ampülünü çıkar, çok kuvvetli emiş gücü olan bir elektrik süpürgesiyle çektir. Kolayca çıkar hepsi. Ama aynalara yapışan tozlar kalır. Onları da temizlemek istersen far camlarını sökmen lazım. Ya da yumuşak bir telin ucuna kuru pamuk sarıp ampül deliğinden sokarak silmeyi deneyebilirsin...
  • Plastik far camı üzey temizliğinin nerede yapıldığını soran arkadaşlar, Bursa merkezli mini hasar onarım yapan ARS Auto firması hem uygulama yapıyor, hemde uygulama malzemelerinin satışını yapıyor. web adresiwww.ars.gen.tr
  • Arkadaşlar benim megane 2 aracım var onun farı lekelenmedi ama bildiğiniz soyuldu (nasıl oldu anlamıadım ama).Bu konuda ne yapmam gerektiğini bilen var mı?
  • Arkadaşım ekli linkteki videoda sorununa nasıl çözüm bulunduğunu görebilirsin.
    http://www.facebook.com/video/video.php?v=1349770977258
    quote:

Orijinalden alıntı: stagemasterone

Arkadaşlar benim megane 2 aracım var onun farı lekelenmedi ama bildiğiniz soyuldu (nasıl oldu anlamıadım ama).Bu konuda ne yapmam gerektiğini bilen var mı?
  • Teşekkürler biraz önce izledim.Ama bu farda yılların verdiği bir is vardı.Benimkinde ise farlar pırıl pırıl sıkıntı yok ama far camında soyulma var.Bakalım ankarada 2002 diye bir yer var onu aradım 80 liraya yapıyorlarmış,malum benim araba megane olunca sadece ön tampunu sökmek 30 liraymış.Bakalımbir götüreceğim hatta ben buraya farın görüntüsünüde ekleyeyim bugün.
  • 2003 model doblo malibuya bu uygulamayı yapsam sorun olur mu acaba ? bazı sitelerde farın camına göre değişir falan diyoda o yüzden soruyorum.
  • megane 2 sağ farım yeni değişti kırılmıştı sağ taraf yepyeni sol taraf sarımsı bi renkte acayip belli oluyo ya temizletecem ya da yeni far alıcam 250 tl far temizleme işini ankarada halledebilir miyim acaba 50 tl ortalama birde plastik far temizleniyo mu kimisi temizlenmez kimisi temizlenir diyo bir türlü netleştiremedik bu konuyu
  • Valla bana temizlenir dendi hatta bir yerede gittim burda reklamıda var ama hiç beğenmedim.Çok ilgisizlerdi dükkanın içinde 5 dk boyunca dolandım bir kişide gelip buyur abi sorun neydi demedi.Sessizce girdim sessizce çıktım anlayacağın.Bu arada farlar konusuna gelirsen senin araç kaç modeldi bilmiyorum ama 2004 meganım için tek far 150 lira valeo marka bunu bilesin.Far temizlemedede bana 80 lira demişlerdi 2 far için ama bunun sadece ön tampon sökümü için 30 lira alıyorlar meganelerın farları tampon sökmeden çıkmıyor,heleki ampul değişimi daha sıkıntılı...
  • linkteki yerde yaptırdım izmirde, sonuç oldukça başarılıydı, nerdeyse farları değiştirecektim bende 2003 corollanın :D tavsiye ederim arkadaşlar,,,

http://www.facebook.com/?ref=home#!/pages/EVOLUTION-GARAGE-R/108370385865107
  • quote:

Orijinalden alıntı: stagemasterone

Valla bana temizlenir dendi hatta bir yerede gittim burda reklamıda var ama hiç beğenmedim.Çok ilgisizlerdi dükkanın içinde 5 dk boyunca dolandım bir kişide gelip buyur abi sorun neydi demedi.Sessizce girdim sessizce çıktım anlayacağın.Bu arada farlar konusuna gelirsen senin araç kaç modeldi bilmiyorum ama 2004 meganım için tek far 150 lira valeo marka bunu bilesin.Far temizlemedede bana 80 lira demişlerdi 2 far için ama bunun sadece ön tampon sökümü için 30 lira alıyorlar meganelerın farları tampon sökmeden çıkmıyor,heleki ampul değişimi daha sıkıntılı...

benim megane 2007 model o yüzden biraz pahalı mercekli. Dediğin gibi tampon inmesi lazım senin gittiğin yer neresiydi kardeş pm atabilir misin? o tavırdaki dükyanlara gitmek istemiyorum

• Arkadaşlar baktım da pek riske atmak istemedim, ClioII lerde plastik mi cam far mı var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mclearen
    kormayın abi fıstık gibi oluyor siz yaptıkça fardan beyaz bi sıvı akacak o kesilinceye kadar suyla zımpara edin o kesildimi far temizlenmiştir 2000lik zımpara tam temizliyor haberiniz olsun... sağolsun bende nova abiden öğrendim farlar çok ii bugün deneme fırsatım oldu karanlıkta ii aydınlatıor çok fark var eskie nazaran

Aynen en ince zimparayla geciyorlar 2000 mi bilmiyorum ama bende astra farlarina yaptirmistim fiyati hatirlamiyorum suan ama sifiri kadar olmasada iyi oldu ...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.