Şimdi Ara

Playstation 4 ve HD Dizi ve Film için 37-46' arası TV Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar arkadaşlar. Bende hafta içi Playstation 4'ü mü alıyorum. Bu sebeple TV arayışına girdim. Önemsediğim özellikler ise;

* Digitürk üyeliği alacağım bir ihtimal kısacası maç hariç tv izlenmeyecek. SD yayın sıfıra yakın izlenecek.
    * En çok kullanılacak olay laptop bağlayıp film izlemek ki film ve dizi görüntü kalitesi, bilgisayara bağlanma durumu vs benim için önemli.
    * Ve tabiki de Playstation 4 oynanacak bol bol.

Kısacası böye arkadaşlar. Bütçe olarak psikolojik eşiğim 1.000-1.250 TL. Çok övülürse en fazla 1500-1.750 TL'ye cıkabilirim. Temiz ikinci elde düşünebilirim. Boyut olarak 37 ile 46 arası gidip geliyorum. İzleme mesafesi en fazla 3 metre en az 1.5 metre olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: MeaCulpa_27

Herkese merhabalar arkadaşlar. Bende hafta içi Playstation 4'ü mü alıyorum. Bu sebeple TV arayışına girdim. Önemsediğim özellikler ise;

* Digitürk üyeliği alacağım bir ihtimal kısacası maç hariç tv izlenmeyecek. SD yayın sıfıra yakın izlenecek.
    * En çok kullanılacak olay laptop bağlayıp film izlemek ki film ve dizi görüntü kalitesi, bilgisayara bağlanma durumu vs benim için önemli.
    * Ve tabiki de Playstation 4 oynanacak bol bol.

Kısacası böye arkadaşlar. Bütçe olarak psikolojik eşiğim 1.000-1.250 TL. Çok övülürse en fazla 1500-1.750 TL'ye cıkabilirim. Temiz ikinci elde düşünebilirim. Boyut olarak 37 ile 46 arası gidip geliyorum. İzleme mesafesi en fazla 3 metre en az 1.5 metre olacak.

+1

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.