Şimdi Ara

playstation oyunlarını pc'de nasıl çalıştırırım???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar playstation uyunlarını pc de çalıştırmak için bir program varsa lütfen yardım edin.....

• bunun için bazı programlar var ama bunlar bozuk bu oyunları çalıştırmak için emulator gerekiyor bende emulator var ama oyun yok zaten bazıalrı denemiş bi kaçında çalışmış ADI: Pcsx2
  • Bende ePSXe programı var şuanda bütün PS oyunlarımı onla çalıştırabiliyorum.
  • Birde Emurayden PSX Emulator v2.2 diye bir program var ben onla oynuyabiliyorum.
  • kardeş sana zahmet yollasan ben gogleden aradım bulamadım
    quote:

Orjinalden alıntı: melih38

Birde Emurayden PSX Emulator v2.2 diye bir program var ben onla oynuyabiliyorum.
  • kardeş bu programı indirdim ama nasıl çalıştıracağım hakkında bi bilgi verirsen çok iyi olur
    quote:

Orjinalden alıntı: HuMaN BoYs

Bende ePSXe programı var şuanda bütün PS oyunlarımı onla çalıştırabiliyorum.
  • Benwww.inndir.com'dan bulmuştum bir tane her şey yazıyodu.
  • nasıL yani ? Şimdi bi oyun Ps ye Cıktıgında Pc de oynayabiLicek miyiz?
  • valla benim ps1 de crash team racing diye bi oyun vardı en sevdiğim oyundu benim şimdi de pc de oynayabilecem
  • quote:

bu program bende var ama oyunları açamıyorum nasıl yapılıyor söylermisin şimdiden teşekkürler
  • quote:

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.