Şimdi Ara

PLAYSTATION STORE'DA EN UCUZ OYUN FIYATI BULUN (EN KOLAYI) - DH KULLANICILARINA ÖZEL (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
548
Cevap
91
Favori
50.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eline sağlık. Çok güzel bir çalışma yapmışsınız.
  • memoli4158 M kullanıcısına yanıt
    watch dogs da ps3 için indirim gözükmüyor link atar mısınız ?
  • KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt
    Türkiyeden en çok kullanılan ülkeleri eklemeye çalışıyoruz, bu ülkelerde genelde Türkiye'den daha ucuz ülkeler olarak belirleniyor, almanya konusunda benimde pek bilgim yok neden almanyayı özellikle istediniz?
  • Maturax kullanıcısına yanıt
    Almanya psn kullaniyorum orda yasadigim icin. O yüzden sordum :D. Ama sorun degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aramayi dogru yapman halinde indirimin var oldugunu gorebilirsin.

psn4.com
    Watch_dogs | PSN4 PlayStation Store Game Price Comparison
    http://psn4.com/search/Watch_dogs

• KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt
    Daha sonra insallah :)

• Maturax kullanıcısına yanıt
    Bu indirime giren 32 tl lik watch dogs oyun mu baska bisey mi ? Çünkü orda oyun yerine paket yazıyor

• memoli4158 M kullanıcısına yanıt
    Bunu öğrenmenin kolay bir yolu var, bana göndermiş olduğun link ile psn4 de çıkan sonuçtaki oyuna tıklayıp açılan store sayfasındaki linkleri karşılaştırman lazım.

Buraya yazdığın link:https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/watch_dogs/cid=EP0001-NPEJ00168_00-B000000000000474
    PSN4 de 32TL lik oyuna basınca açılan sayfa:

Sonuç ikiside aynı.

• hayır onu demek istemedim psn kendi sitesinde oyun yazması lazım ama paket yazıyor resimde gördüğün gibiPLAYSTATION STORE'DA EN UCUZ OYUN FIYATI BULUN (EN KOLAYI) - DH KULLANICILARINA ÖZEL sarı ile işaretledim orayı oyun yazması lazım ama paket yazıyor bu eklenti gibi bişey mi oyun değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memoli4158 -- 2 Şubat 2017; 12:44:54 >
  • ?
  • Paket olunca oyun + eklenti gibi oluyor yada yanına mutlaka bir şey ekliyorlar, Eklenti ise sadece eklenti yazar.

Burada sanıyorum standart oyuna aşağıdaki özelliği dahil ettikleri için paket demişler.
    Dahildir: 60 dakikalık ekstra oynanış sunan 4 PlayStation® özel tek oyuncu görevi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maturax -- 2 Şubat 2017; 14:10:32 >

• Arkadaşlar bu fifayı alırsam türkiye fifası olmadığı için ne gibi farklar olur?

Türkçe dil olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prestiggge -- 2 Şubat 2017; 19:2:23 >

• prestiggge P kullanıcısına yanıt
    kardeş hong kong psn den neden alıyorsun ki ? şuanda türkiye psn de indirim var senin attığın link 108 tl türkiye psn de 104 tl link atıyorum : bunu al daha iyi en azından türkçe olur hong kong psn den alırsan türkçe olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: memoli4158

kardeş hong kong psn den neden alıyorsun ki ? şuanda türkiye psn de indirim var senin attığın link 108 tl türkiye psn de 104 tl link atıyorum :https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/ea-sports-fifa-17-standart-s%c3%bcr%c3%bcm/cid=EP0006-CUSA03214_00-FIFAFOOTBALL2017 bunu al daha iyi en azından türkçe olur hong kong psn den alırsan türkçe olmaz

Bugün girdi indirime sanırım. Teşekkürler.

• prestiggge P kullanıcısına yanıt
    Önemli değil
  • teşekkürler.Çok işimizi görüyor. Android de olduğu gibi ios içinde uygulama yapmayı düşünüyor musunuz? Yoksa varda ben mi göremedim?
  • Bir öneri olarak Psn plus üyeliklerini ülkelere göre karşılaştırma olanağı sağlayabilirseniz çok kullanışlı olur.Arama satırının altına kısayol konursa ne yazarak arayabileceğimizide görebiliriz.Gerçi artık işi sıkı tutuyolar başka ülkeden kredi kartını ekleyip plus üyeliği almak imkansız bir hal aldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cuins -- 16 Mayıs 2017; 17:1:7 >
  • İlk cihazi aldiginizda hangi psn e uye olmayi onerirsiniz. Her oyun ocin baska baska hesaplar acip farkli ulke psnlerine mi kayit olunuyor. Ps4 pro aldim konuya dahil olayim dedim zerrebisey anlamadim..

• Şimdi indirdim on numara olmuş bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.