Şimdi Ara

PLAYSTATION STORE'DA EN UCUZ OYUN FIYATI BULUN (EN KOLAYI) - DH KULLANICILARINA ÖZEL (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
548
Cevap
91
Favori
50.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arada denk geliyorum. Ben us store i kullandigim için gördüğüm us fiyatları direk yansımıyor bazen. Örnek 3 gündür BF4 ün fiyatı 4,9$ ama senin sitende 29$ dan gösteriyor hala. Bu benim gözüme ilişen sadece diğer oyunlara bakmadım. Bahsi geçen fiyat Plus a özelde değil.
  • cryptdlg kullanıcısına yanıt
    Hata giderildi, rapor ettiğiniz için teşekkürler.
  • Hata giderildi
    inFAMOUS Second Son oyununda birden fazla indirim var ve sistem bununla uyumlu olmadığından indirimi gösteremiyordu, az önce yapılan güncelleme ile bu sorun çözüldü artık birden fazla indirime sahip oyunların güncel doviz kurundan TL ye çevirilmiş halini görebileceksiniz.

psn4.com
    inFamous Second | PSN4 PlayStation Store Game Price Comparison
    http://psn4.com/search/inFamous+Second

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maturax -- 9 Eylül 2016; 1:16:44 >

• Bence yerel oyun haber sitelerinde haber verilmeli bu uygulama dünyada hiçbir yerde yoktur böyle birşey tebrikler gerçekten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android app'te oyunların önceki indirimli hallerinide gösterir şekilde yapılabilir mi? Sayfada olduğu gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir şey soracağım şimdi siz ayrı ülke psnlerinden alıyorsunuz fakat sistem hesap değiştirince oyunları silmez gerekmez mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır sistem öyle çalışmıyor. 16 tane ayrı hesap 16'sıda ayrı ülkeden olabilir.

1-TR PSN
    2-US PSN
    .
    .
    .
    16-RUS PSN

• Diwanji kullanıcısına yanıt
    Talebinizi değerlendirmeye aldım, android uygulamasında da fiyat geçmişinin bulunması oldukça faydalı olacaktır, bir sonraki güncellemede bu özellik de yer alacak. Teşekkürler.
  • İos ne zaman gelecek

• Maturax kullanıcısına yanıt
    Çok iyi olur gerçekten 👍

• Android uygulaması güncellendi arkadaşlar;

PLAYSTATION STORE'DA EN UCUZ OYUN FIYATI BULUN (EN KOLAYI) - DH KULLANICILARINA ÖZEL

PLAYSTATION STORE'DA EN UCUZ OYUN FIYATI BULUN (EN KOLAYI) - DH KULLANICILARINA ÖZEL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maturax -- 19 Eylül 2016; 2:35:35 >

• Maturax kullanıcısına yanıt
    Süper olmuş elinize sağlık

• Diwanji kullanıcısına yanıt
    Umarım faydalı olmuştur, oyun sayfasında fiyat geçmişi haricinde elinizle kaydırarak oyunun görsellerini inceleyebilir, sayfanın altında oyunla ilgili oyunun tanıtım/açıklama yazısına erişebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maturax -- 18 Eylül 2016; 23:49:30 >
  • Çok güzel olmuş teşekkürler

• Mükemmel olmuş ellerinize sağlık. PS'yi yeni aldım daha elime dahi geçmedi ama siteye baktım harika olmuş. Android kullanmadığım için indiremiyorum keşke AppStore'a gelse diyeceğim ama ne kadar zahmetli bir süreç olduğunu biliyorum.

Ellerinize sağlık tekrardan, hem fikir hem arayüz olarak çok iyi olmuş cidden.
  • Android sürümünü indirdim. Elinize sağlık cidden mükemmel bir uygulama olmuş.

• bende çok beğendim siteyi, elinize sağlık. fifa 17 rus psn de 3999 ruble
  • hocam tesadüfen bi yerde gördüm sitenin linkini tam allah razı olsun diyordum bir baktım dh den yapmışlar hemen ana konuyu bulup teşekkür etmeye geldim :) elinize emeğinize sağlık.
    Bu arada indirim kısımlarında bazı yanlışlar olabilir ben mesela rainbow 6 siege i USA psn den indirimle 60 tl ye almıştım ama sitede haziranla eylül arası hiç indirim olmamış gibi gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Illusive Man -- 27 Eylül 2016; 16:57:34 >
  • Çok güzel bir site tebrikler. IOS uygulaması yok sanırım, yakın zamanda o da olursa mükemmel olur.

• Güzel haberler!

1- Android uygulaması güncellendi.
    2- IOS uygulaması yakında!

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.