Şimdi Ara

PLAYSTATION STORE'DA EN UCUZ OYUN FIYATI BULUN (EN KOLAYI) - DH KULLANICILARINA ÖZEL (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
548
Cevap
91
Favori
50.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm arkdslar bn yeni ps4 aldımda bu islerde biraz bilgisizm bi kac sorum olucak size.

1) bu us ps storeundan oyun aldgımzda bu pal ntsc faln olayları var bildiginz uzere usten aldıgımzda ntsc olmuyormu yani bnm ps4 pal bildigim kdaryla us ten aldıgım oyun calısacakmı yada ckıstırmak icin bi yolmu var?

2) bazı yerlerde pal olmayınca turkce destek olmuyor die okudum bu us storedan alırsak turkce dil destegini ekleybliomuyuz yada kendinden oluyormu turkcesi?

yardımcı olursanz cok sevinirim..
  • hocam birde psvita eklermisiniz..
  • Hocam sitedeki indirimler nedrn yalan yanlis ? US psn bakiorum sitedeki hicbi indirim ( metro last of us destiny v.s ) yok ? Sunlari duzeltirmisiniz ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • B_R_A_V_E kullanıcısına yanıt
    Tr psn disindaki psnlerde turkce dil destegi yok hacim.

• Maturax kullanıcısına yanıt
    elinize kolunuza sağlık
    harika bi uygulama olmuş
    hem de kullanışlı
    bizim gibi mali durumu çok iyi olmayan ama oyun dünyasına yıllarını gönlünü vermiş oyuncular için yüzlerce teşekkür............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yerel oyun kulübü -- 20 Temmuz 2016; 16:40:40 >
  • Fiyatlarla ilgili problem gözükmüyor

Android uygulaması yakında yayınlanacak.
    Hocam
    Metro
    Advanced varfare
    Last of us
    Destiny..
    Ben bu oyunlari siteden takip ediorum. USA psn girdigimizde indirim olmadigi horunuo. Sitedr ise indirim oldugu gorunuyor. Nasil sorun yok bir daha bakar mısınız. Ne konsolda ne mobildeki intrrnette indirim gorunmuyor urunlerde .

• Baki8824 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim Metro us psn de 19.99$, PSN4 de de aynı fiyat, herhangi bir sorun yok, diğerleri de aynı şekilde. Sen ss yolla öyle bakalım istersen, başka bir ülkeye bakıyor olabilirsin.
  • Resim ekledim ama siteye yuklenmedi sanirim
    PLAYSTATION STORE'DA EN UCUZ OYUN FIYATI BULUN (EN KOLAYI) - DH KULLANICILARINA ÖZEL

PLAYSTATION STORE'DA EN UCUZ OYUN FIYATI BULUN (EN KOLAYI) - DH KULLANICILARINA ÖZEL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baki8824 -- 22 Temmuz 2016; 19:45:28 >

• psn4.com
    Destiny The Taken King - Legendary Edition | PSN4 PlayStation Store Game Price Comparison
    http://psn4.com/search/Destiny+The+Taken+King+-+Legendary+Edition

psn4.com
    Call of Duty Advanced Warfare Gold Edition | PSN4 PlayStation Store Game Price Comparison
    http://psn4.com/search/Call+of+Duty+Advanced+Warfare+Gold+Edition

Bazı oyunların isimlerini tam yazman lazım, sen neyi soruyorsun tam olarak ? fiyatımı farklı oyun mu yok nedir ?

• Fiyat farkli :)

• Siteden tiklayip storeye yonlendirio direk ancak sitedeki ile storedeki fiyat farkli usa da :/

• Bizim gözlemlediğimiz herhangi bir sorun yok dostum.
    Hocam fiyat farklı sizde yarı fiyatına gösteriyor:

• İndirimler anında güncellenmiyor, 24 saatlik bir zaman aşımı söz konusu. (Zaman aşımı ile ilgili de düzenleme yapıldı, bir farklılık görürseniz bildirin yine)

Android uygulaması yayında:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maturax -- 27 Temmuz 2016; 8:00:52 >
  • Ulan helal olsun valla ya bu siteyi yine dh de görüp kullanıyordum ama Türk birisinin yazdığını bilmiyordum. Teşekkürler sadece hizmet amacıyla yaptığınız için. Son olarak bir oyunun daha önce hangi fiyata düştüğünü price history gibi falan gösterse tadından yenmez ama sanırım bu daha zahmetli ve zor bir iştir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazılımla ilgilenen biri olarak gerçekten imrendim. teşekkürler çok faydalı bir site inşallah takip edeni gün geçtikçe yükselir.
  • Arkadaşlar zamanımız kısıtlı olduğu için yavaş yavaş vakit oldukça geliştiriyoruz, android uygulamasında fiyat geçmişi vs. bir çok özellik zamanla eklenecektir.

Sizden 3 ricam;

1- Uygulamaya 5 yıldız vermeniz
    2- Google play da uygulama için yorum yazın, bu pozitif önerilerinizde olabilir.
    3- Uygulamayı ve web websitesini sosyal medya hesaplarınızdan vs. paylaşarak arkadaşlarınızı davet edin ve kullandırın.

Kullanılmayan uygulamayı geliştirmenin bir anlamı yok, eğer uygulamanın kullanıldığını görürsem, vaktim oldukça yeni eklemeler yapıp güncelleme göndereceğim, dolayısı bana uygulamayı geliştirme işi düşüyorsa size de yukarıda yazdığım iş düşüyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maturax -- 27 Temmuz 2016; 14:44:15 >
  • 5 yildizida verdim yorumuda yazdim. elinize saglik hocam süper olmus hersey.

almanya veya avusturyayi ekleyebilirsen. buralarda ki arkadaslarada tavsiye edebilirim.bide para birimi olarak € olabilirse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernoova -- 27 Temmuz 2016; 14:42:27 >
  • Güncelleme

Plus indirimleri eklendi.

------

Ülke olayına fazla giremiyoruz, ülke ekledikçe sistemin sadeliği bozuluyor, türk kullanıcılarına faydası olacak çok kritik (en ucuz ) ülkeleri eklemeye çalışıyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.