Şimdi Ara

polo v (6r) için linkteki replika jant hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar arabama linkteki replika janttan almayı düşünüyorum. Ama önceden hiç jant işine girmedim fabrikadan ne geldiyse onu kullandım.
    Replika jantın herhangi bir zararı olurmu?
    Bu arada kapak jantımda 15" linkteki jantta 15". Jantta büyüme olmuycak yani yakıt tüketimi ve frenleme açısından pek bişey olmaz diye düşünüyorum.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-jant-15inc-5x100-volkswagen-polo-boavista-oem-jant-takimi-97204487/detay/?

• Aracın orjinal jantı ile aynı ET değerine sahip değilse bu jantlar çamurluklardan dışarı çıkar. Bilginiz olsun. Örneğin poloyu bilmiyorum ama jettaların jant ET değeri 50 dir. ET değeri küçüldükçe tekerlek çamurluktan dışarı doğru çıkar. Tosbağa bir görüntü oluşur.
  • Daha iyi anlamanız için bir foto ekliyorum. Örneğin bu jettaya ET35 jant takılmış. Tekerlek dışarı doğru fırlamış. Jetta için çamurluklardan taşmayacak son değer ET45 dir. 40 bile takılsa böyle bir görünüm oluşur. Siz de poloyu araştırın.

Bu şekilde taşma yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autotech1 -- 27 Ağustos 2012; 9:45:39 >

• teşekkür ederim hocam bilgi için böyle bir şey olacağı aklıma gelmezdi hiç şimdi vaktim olmadığı için ön araştırma yaptım 38 diyorlar vw forumlarında, gece detaylı araştırmaya başlıyacağım.
  • Rica ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.