Şimdi Ara

power tavsiyesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    amd 5400 x2
    biostar a740G
    ati 4850
    kingston hyperx 1066 mhz ram 1x2=2gb
    1 dvd/cd yazıcı ve bi dvd/cd okuyu olmak üzere 2 optik sürücü
    taşınabilir harddisk( pek taşıdığımı söyleyemem genelde hep kasada kalıyor yani güç çekioyor)

şimdi bu sistem için akasa zen 450 watt kasayı seçtim çünkü hem fiyat bakımından hemde hediyeleri bakımından(fan kontrolcüsü filan) seçtim ama psu sistemi kaldırırmı onun hakkında pek tahmin yürütemiyorum bide cpu yu 3.0 a çıkarırım tabi gpu yada bişeler yaparım

psu değerleri şöyle

12V1: 20A, 12V2: 18A, 5V: 35A, 3.3V: 30A

12 v de Amper değeri fena değil gibi geldi eğer size görede uygunsa bunu alacağım
    AMA eğer farklı önerilerininz varsa kasa ve psu olarak ikisinin 200 ytl yi geçmemesi şartıyla sizin önerilerinizi bekliyorum

• Yeterlidir rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ben şahsen 350W high power ile 4850 çalıştırıp üzerinde GRID oynadım, o sebeple problem olmayacağını söyleyebilirim. 450W bir güç kaynağı ileride overclock yapmak veya daha fazla disk, daha fazla optik sürücü vs. takmak istediğinizde size fayda sağlayacaktır.
  • teşekkürler
    peki bu kasa nasıl kullanan varmı bi kaç yorumda kasanın malzemesi çok dandik diyorlar siznce nasıl 180 ytl ye değermi bu kasa ile fan
  • Hep diyorum biraz araştırma, google'a iki satır yazmaya bakıyor herşey ama yine de veriyim linki:
    http://www.pclabs.com.tr/2008/07/07/akasa-zen-simdi-guc-kaynakli/
  • öncelikle ilgin için teşekkürler yanlız ben o incelemeleri zaten okudum ben editörün yorumundan daha çok kullanıcı yorumuna dikkat ederim o yüzden sordum
  • ben kasayı kullanmadım ama gördüm. beklentinizin ne olduğuna bağlı olarak sizi tatmin edebilir de etmeyebilir de.
    bunun yanısıra kullanıcı yorumları kasten veya sırf fanatiklikten ötürü de kötü yönde olabiliyor (editör yorumları da aynı keza), siz daha ziyade kasayı görüp kurcalamadan karar veremeyecek kullanıcı profiline giriyorsunuz bence o yüzden satıldığı bir noktada kendi gözlerinizle görüp denemeniz en iyisi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.