Şimdi Ara

Powercolor R9 280X cızırtı sesi! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
3.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Direk vereceğim zaten kartı, geçmiş olsun size

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehmetNurD

Beyler bende perşembe günü sipariş vermiştim. Şimdi bu sorun kronik bir şey mi? Eğer öyle ise siparişi iptal edeyim.

Hocam kronik galiba, çünkü bir arkadaşta da varmış aynı sorun, bence şansa bırakmayın

• zigoro kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler... Ben o durumda servise göndermiştim bana yapıldı diye geri gonderdıler. Bır baktım ki kart ve soğutucusu tam oturtulmamış. Oyunu bır acıyorum anında 95 dereceye geliyordu. Bende vatanda ki teknık servıse dedım ıstemıyorum bu kartı dedım bır hafta ıcınde ıadesi geldı. ustune bıraz koyup asus 7970 top almıstım
  • quote:

Orijinalden alıntı: osedon

Teşekkürler... Ben o durumda servise göndermiştim bana yapıldı diye geri gonderdıler. Bır baktım ki kart ve soğutucusu tam oturtulmamış. Oyunu bır acıyorum anında 95 dereceye geliyordu. Bende vatanda ki teknık servıse dedım ıstemıyorum bu kartı dedım bır hafta ıcınde ıadesi geldı. ustune bıraz koyup asus 7970 top almıstım

Az önce aradım vatanı böyle böyle diye, bugün içinde sonuçlanır dediler. Işın komik tarafı MSI GTX 770 stoklarda yok Asus'a yöneleceğim ben de

• quote:

Orijinalden alıntı: zigoro

quote:

Orijinalden alıntı: osedon

Az önce aradım vatanı böyle böyle diye, bugün içinde sonuçlanır dediler. Işın komik tarafı MSI GTX 770 stoklarda yok Asus'a yöneleceğim ben de

Hocam eğer bütçe musaitse kesinlikle r9 290 öneririm. Oyunlar 1080p de 2gb sınırını aşmaya başladı artık.

• emrahh88 kullanıcısına yanıt
    Hocam o iş zor ya, zaten Full HD oynamıyorum oyunları, monitörüm 1440x900 beni idare eder

• ses kondansatörlerden geliyor
  • quote:

Hocam o iş zor ya, zaten Full HD oynamıyorum oyunları, monitörüm 1440x900 beni idare eder

O Çözünürlük için gtx770 bile fazla bence. Asus gtx760 almani tavsiye ederim.

• Dün bende bu kartı aldım, her türlü yüke koştum kartı ama böyle cızırtı falan duymadım. Belli başlı bir testi var mıdır?

Bir de götürsem vatana ben bundan memnun kalmadım desem değişirleri mi? Daha 24 saat olmadı alalı...
  • sayaras kullanıcısına yanıt
    Hocam benim de aldıktan birkaç gün sonra olmuştu, 5 gün sonra

• quote:

Hocam o monitörle devam edeceksen bence de gtx760 haydi haydi yeter.

İleride 1080p moniöre geçerim demiyorsan gtx760'dan fazla para verme ekran kartına..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ateş ve güneş

quote:

Hocam o monitörle devam edeceksen bence de gtx760 haydi haydi yeter.

İleride 1080p moniöre geçerim demiyorsan gtx760'dan fazla para verme ekran kartına..

Hocam şuanki bütçem 1080p monitöre yetmiyor, fakat birkaç ay sonra 1080p monitör alacağım

Tamam o zaman gtx770 olur.. ama bu monitörde sabit duracaksan, o çözünürlüğü gtx760 her oyunda ultra kaldırır...

Kartı da Asus ya da Msi al hocam. Riske girme
  • ateş ve güneş kullanıcısına yanıt
    Hocam Servis Takip Sisteminden baktım, Teknisyende diyor. Sorun çıkarsa geri vereceğim.

Internetten iki karta da baktım ses düzeylerine falan Asus daha iyi gibi duruyor, muhtemelen onu alacağım. Bu arada iki kartın da normal versiyonu stoklarda yok OC versiyonu var. Bu OC'ler normal versiyondan ne kadar fark ediyor, biliyor musunuz?

• Vatan ekran kartında sorun var, Psu'da yok dedi. Yarın iade edeceğim kartı. Son kez Size danışmak istiyorum, MSI mı alayım yoksa Asus mu? Aradaki 30tl farka değer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zigoro -- 24 Mart 2014; 21:00:42 >
  • quote:

Vatan ekran kartında sorun var, Psu'da yok dedi. Yarın iade edeceğim kartı. Son kez Size danışmak istiyorum, MSI mı alayım yoksa Asus mu? Aradaki 30tl farka değer mi?

Yarin yüzde 30 indirim yok, aradaki fiyat farki ne olacak?

• sayaras kullanıcısına yanıt
    Yarın alacağım demiyorum zaten, yarın iade edeceğim diyorum

• Hocam asusu 2. Elde satmasi bile bir başka Kolaylik, bence asus.

Hocam ben araştırdığım incelediğim kadarıyla hiç farketmez. Ekran kartı hep Asus kullandım ama MSI'n kaliteli olduğu da her yerde yazıyor. Mesela anakartım MSI, canavar gibi.

İkisi de sizi üzmez.

İlla bir tercih sorarsanız, Asus derim yine de.. Ama dediğim gibi, ikisi de iyi.. Yazı-tura at olmadı
  • ateş ve güneş kullanıcısına yanıt
    Hocam Asus'un tasarım çok hoşuma gitti, backplate falan var. Sanırım asus alacağım. Teşekkürler yardımlarınız için

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.