Şimdi Ara

ø Prøgramı ßuLmaLıyım-remø†e ©øn†røL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaKLa$ıK 4 yıL õn©e 56K mødemimLe demø remø†e ©øn†røL prøgramına ras†Lamı$†ım(uzaK†an eri$im).dû$ûK ßøyu††aKi sLav døsyasını Karı$ıya gõnderdiğimde ip adresini yazıyør ve sørunsuz Kar$ı p© ye ßağLanaßiLiyørdum.prøgram 5dK LıK demø øLmasına rağmen Kar$ınıza ¢ıKan 5dK nız døLdu ha†asına †amam demediğiniz sûre©e KuLLanaßiLiyørdunuz.simgesi gûne$e ßenzeyen ßu ßasi† prøgram ƒavørimdi.an©aK ßi nedenLe Kayße††im.prøgramı daha õn©e KuLLanan varsa Lû†ƒen uLa$aßiLe©eğim adresi yada en azından ismini yazarsa sevinirim.

©nm prøgramım sen varKen senin Kıyme†ini ßiLemedim ßeni aƒƒe†...

• Abi teşekkür ederim ama güneş simgeli adını bilmiyorum ama içinde master ve slav olan bi program artıyorum onun kadar başarılısını görmemiştim...5dk kullanım kısıtlamalı bu çeşit bildiğin program varmı?
  • http://www.twd-industries.com/
    adresine bir bak.
  • Sayın yüzbaşım verdiğiniz link açılmadı bende? acaba sorun bendemi? ala ala
  • SANIRIM SENDE SORUN VAR.
    LİNK AÇILIYOR ÇÜNKÜ.
  • Yüzbaşım bi sorunum var daha önce yazı yazdığım forumu bulamıyorum orda cvp beklediğim bi sorunum vardı
    yine bu katagoride radyoculuk dersi gibi bişeydi...bende görünmüyor yarım saattir onu arıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ka2500s -- 30 Mart 2005, 9:03:16 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.