Şimdi Ara

premiumsuz giremiyor diyenlere kapak olsun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://img220.imageshack.us/my.php?image=honkmv2.jpg

• bos bosuna topicler acıp durmayalım oyunda bi hata var bence dc sorununu kaldırmak için böle yaptılar ama kimse giremio suan eger sever full gorunuosa duzeltirlen inş.
  • hayır yani arkadaşlar premiumsuz ları artık hiç giremicek gibi falan göstermişlerde onun için açtım topic'i. Bi tarafları yırtılcak nerdeyse. bizde giremiyoz kardeşim pre ile alakaı yok bu işin.!
  • quote:

Orjinalden alıntı: gorillas_44

bos bosuna topicler acıp durmayalım oyunda bi hata var bence dc sorununu kaldırmak için böle yaptılar ama kimse giremio suan eger sever full gorunuosa duzeltirlen inş.

senin gibilere gıcık oluom her topice girip gereksiz topic dion madem gereksiz buluon girem kardeşim
    bence adam ii bi topic açmış bende premsiz girilmicek zannediodum adam da gold varmış o da giremio demekki oyunda bi hata var bu topici açana tşk
  • zuhahahahha valla guzel topic ama sonuc aynı uzuculukte
  • dediğim gibi k2 yaslandı artık bi pacht çıkartmayı bile beceremio
    gençlerin önünüde açmıo
    bi pacht çıkarıolr ortalık kasıp kavruluo
    bi kere düzgün oynasak ne olucak be
  • HannibaL TheGodDoesTakeUBall
    Tam pre. alıyodum benim 28$ kaybımı engelledin saolasın walla
  • beyler sizi silkroada davet ediyorum knighttan on kat daha ii ayrıca canavarların ortasında bilgisayarın basından kalkıp gidebiliosunuz ama bi sorunu var oda skill point kasmak zor o kadar
  • beyler patosa giriyor demekki prem kalktı prem olanda giremiyosa anlamı bu prem kalktı
  • eskisi gibi non pre versin dc vermeden ne güzeldi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ::HannibaL::

hayır yani arkadaşlar premiumsuz ları artık hiç giremicek gibi falan göstermişlerde onun için açtım topic'i. Bi tarafları yırtılcak nerdeyse. bizde giremiyoz kardeşim pre ile alakaı yok bu işin.!

gerkesi falan değil topic haklı adam. ben de premiumsuz giremiyorum diye yazdım. adamın biri dalga geçti bende. ukala çok bilip bilmedn konuşuyolar . bence topic gereksiz değil haklı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: greenpæce

HannibaL TheGodDoesTakeUBall
    Tam pre. alıyodum benim 28$ kaybımı engelledin saolasın walla

reca reca

14xx patch hazırladıklarına eminim şuanda
    bu patch ları hazırlayanın wanna kick ass.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ::HannibaL:: -- 22 Ağustos 2006; 13:12:52 >

• ya beyler beni oyuna aldı admaım çıkmadı adamım silinmiş ve adamı açarlken dc verdi ares 2 ye almıştı
  • edana2 çökmüş hata veriyor,

edana 1 ve edana3 e almıyor non pre diyor, oysa ki gold pre var..

gel de sinirlenme...
  • şimdi reset atıldı bu sorunu düzelticekler
  • açıldı
  • haydaaaaaaaaa bu nelan bi açılıyo bi kapanıyo
  • 20 GÜNLÜK PREMIUM UM var şuan bende de aynı hata verıo sanırım daha düzeltemedıler heyecana gerek yok zaten pre uyeler gırmıycekse oyunun devam etmesı anlazmsız
  • quote:

Orjinalden alıntı: peka

beyler sizi silkroada davet ediyorum knighttan on kat daha ii ayrıca canavarların ortasında bilgisayarın basından kalkıp gidebiliosunuz ama bi sorunu var oda skill point kasmak zor o kadar

lan ben bilg i 2 sn bıraktımda ölüom lan
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.