Şimdi Ara

[Problemler]>> hangi kitabı almalıyım yardım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
3
Favori
3.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hayır hocam temelden dolayı demiyorum. Mesela benim de temel fena değildi çok iyi de değildi, mart başında aldım apotemi problemleri, 1 hafta verdim gece gündüz bitirdim kitabı. Ygs 'de problemlerden soru kaçmadı çok rahat yaptım.. Karşıma çıkan tüm soru tiplerini hatırlıyordum apotemiden.. Şimdiden sınava kaç ay var daha, gerek yok. Lys çalış, başka konuları çalış. Problemleri sınavdan 1-2 hafta öncesine bırak daha iyi oluyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömerfaruk0765

quote:

Orijinalden alıntı: WhoiS_AttaCK

apotemi problemler+behzat ya da endemik problemler+behzat ilaç gibi gelecektir tahminim.fantezili sorular görmek istiyosan üstüne karekök rutin olmayan problemler ekleyebilirsin

quote:

Orijinalden alıntı: cetveldekidelik

Behzattan dinle, apotemiyi de al çöz ful garanti hiç problem yapamayan biri olarak başladım bunları yaptım 13 de 10 du galiba ya da 11 hatırlamıyorum

Hocam sana bir sorum olucak behzat sence gerekli mi busene 6k hedefim dershaneyese gidecem galiba ama behzatıda almayı düşünüyodum forumda çok gömen var yok zaman kaybı falan siz naptınız tüm derslerdenmi aldınız yoksa parça parçamı aldınız

Parça parça alınca nasıl oluyor pdf ilemi gidiyoruz yoksa kaflarımı almak gerekli maddi açıdan sıkıntı yok bana gerçekten birşeyler katarmı sadece problemler değil diğerlerinide diyorum cevaplarsanız sevinirim

Bu arada önerin için sağol :) hocam aynı soruyu sanada soruyu. Dedim

hocam ben tüm kafı almayı düşünmüyorum açıkçası eksik konularımdan ve ciddi konulardan almayı düşünüyorum.en mantıklısı bu.gidip mutlak sayılardan video almak mantıksız bence

• problemi içine sinene kadar rutin götür.
    son 1 2 ay kala mezun olmasan oyke derdim ancak mezun oldugundan pekişmesi için şimdi bile başlayabilirsin soruları çok yüceltmemek gerek sorularda kilit nokta vardir muhim olan heyecan + önyargı bunu halledince cozulemeyecek soru sayılıdır .
  • quote:

Orijinalden alıntı: belalı13

problemi içine sinene kadar rutin götür.
    son 1 2 ay kala mezun olmasan oyke derdim ancak mezun oldugundan pekişmesi için şimdi bile başlayabilirsin soruları çok yüceltmemek gerek sorularda kilit nokta vardir muhim olan heyecan + önyargı bunu halledince cozulemeyecek soru sayılıdır .

Sağol hocam dediğini gibi yapacam üstte bir arkadaşta dedi pratik olsun diye ygsye az kala çöz aklında kalır soru tipleri diye. Şimdiden pekiştiricem son 1 ay falanda bir kitap daha bitiricem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • +

• Arkadaşlar önerdiğini gibi apotemi aldım yarın başlıyacağım. Behzat hoca ile devam etmeyi düşünüyorum behzat hoca hakkında bilgi vermek isteyenler

[Problemler]>> hangi kitabı almalıyım yardım

• ömerfaruk0765 kullanıcısına yanıt
    Kitap nasıl önerir misin ben de almayı düşünüyorum

• ömerfaruk0765 kullanıcısına yanıt
    Behzat hoca ile ben çalışmıştım matematik okul sınavlarıma çok iyi sonuçlar çıkarmıştım ama kafı alacaksan tekrar etmen gerekiyor kendiside diyor zaten tekrar etmezsen uçup gidebiliyor.
  • Üşengeçadam0 kullanıcısına yanıt
    Çok güzel almanı tavsiye ederim

Örnek çözüm soruları var sonra testler mevcut

Konu konu ayrılmış

Çözümleri internet sitesindede mevcut

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ömerfaruk0765

quote:

Behzattan dinle, apotemiyi de al çöz ful garanti hiç problem yapamayan biri olarak başladım bunları yaptım 13 de 10 du galiba ya da 11 hatırlamıyorum

Hocam sana bir sorum olucak behzat sence gerekli mi busene 6k hedefim dershaneyese gidecem galiba ama behzatıda almayı düşünüyodum forumda çok gömen var yok zaman kaybı falan siz naptınız tüm derslerdenmi aldınız yoksa parça parçamı aldınız

Parça parça alınca nasıl oluyor pdf ilemi gidiyoruz yoksa kaflarımı almak gerekli maddi açıdan sıkıntı yok bana gerçekten birşeyler katarmı sadece problemler değil diğerlerinide diyorum cevaplarsanız sevinirim

Bu arada önerin için sağol :)

Şöyle söyliyeyim ben Matematiği seven biriydim öğrencilik hayatımda halada öyle ama kitaptan açıpta matematik çalışmak beni çok sıkardı Behzat bey, bu sorunu benim için ortadan kaldırdı ilk başlarda 40 da 13- 15 falan yapınca seviniyordum hemen hemen tüm konuları behzattan çalıştım son hafta 2-3 defa 40 da 40 yaptım en kötü 37-38 küsür falan oluyordu sınavda heyacan yaptım patladım :D. Tavsiyem YGS matı biran önce hallet paso deneme at Lys matı ygsden önce bitir geoyu boşlama çok ekmeğini yersin YGS den sonra

Kaf 1 aldınız mı? Çok uzun değil mi? Kaf 1 şart mı?

• Konuya girmeden önce rutin olmayan problemler al dicektim
    ama şıklara koymanı beklememiştim

ilk 15k istiyorsan kesinlikte çözmen gereken bir kitap
  • 3 ayrı kitaptan bitir, problem kalmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wubba Lubba Dub Dub

Konuya girmeden önce rutin olmayan problemler al dicektim
    ama şıklara koymanı beklememiştim

ilk 15k istiyorsan kesinlikte çözmen gereken bir kitap

Nasıl bir kitap ben bulamamadım burdaki kırtasiyelerde ama adını çok sık duyoyorum

• Wubba Lubba Dub Dub kullanıcısına yanıt
    Hocam onada baktım apotemiyi bitirdikten sonra onu da çözmeyi düşünüyorum önerin için çok sağol :)

• Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    Kaflar dan hiçbirini almadım dostum ben videodan not alırdım

• hocam bana ilk olarak binot al sonrada apotemiye geç dediler
  • [Problemler]>> hangi kitabı almalıyım yardım 

• Endemik güzeldi. Tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.