Şimdi Ara

[Problemler]>> hangi kitabı almalıyım yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
3
Favori
3.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Problemlerde soru kaçırmak istemiyorum. Bir ayda bitirebilmek için kitap arıyorum ama ÇÖZÜMLÜ olması gerek bildiğiniz çözümlü problemler kitabı varmı
    Forumda bunları duydum siz önerirmisiniz çözen arkadaşlar yardım ederse sevinirim :)
    1-karekök rutinolmayanproblemler
    2-yüzdeyüz yayınları problemler

Dershaneye daha yazılmadım kararsızım gidip gitmemekte.bu hafta problemlerle kitap alıp çözmeye başlıyacam sorularımıda ççözdüreceğim kimse olmadığı için çözümlü kitap istiyorum ama çözümlü değil ama sana çok şey katar dediğiniz kitap varsa onuda söylersenz sevnrm :)

• Up
  • Up+
  • Başlangıç için banada sonuç yayınları önerdiler en sonlara doğruda apotemi ve endemik
  • Apotemi problemler kesinlikle. Çözümleri de sitesinde mevcut.
  • Apotemi + rutin mi

Sadece apotemi mi sizce ?
  • Apotemi,ygs karekök sb problemler kısmı, behzat rasuli problemler olur bu iş
  • Önerin için sağol hocam
  • Sadece apotemi problemler işini görür ama şimdi çözmeni tavsiye etmiyorum, al kitabı şubatın 20 'sinden sonra çözmeye başla daha iyi..
    İlla çözeceğim diyorsan al çöz lafım yok tabii ki..
  • ömerfaruk0765 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.orange

Apotemi + rutin mi

Sadece apotemi mi sizce ?

Up+
  • Apotemi + Rutini çöz . Rutinde zor sorular mevcut fakat gene de atlama . Ben öyle yapmıştım bukadar zor çıkmaz diye pişman oldum. Gene o kadar zor çıkmadı ama sınav anında daha kolay olan soru onlardan zor gelebiliyor panik faktörü ile birlikte. Bu yüzden süre tutarak çözmeye çalış hepsini. Gelişirsin baya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakultasaian

Sadece apotemi problemler işini görür ama şimdi çözmeni tavsiye etmiyorum, al kitabı şubatın 20 'sinden sonra çözmeye başla daha iyi..
    İlla çözeceğim diyorsan al çöz lafım yok tabii ki..

Hocam temel den dolayı mı diyorsunuz benim temel var az çok mezuna kaldım bu sene 80 k dan

Geçen sene problemleri adam akıllı çözmedim yaparız falan dedim dershanenin verdiği testleri çözüyoduö birde denemelerde çözüyoduk öyle o

Sınavdada 5-6 tane çözebildim ygsde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efikey

Apotemi + Rutini çöz . Rutinde zor sorular mevcut fakat gene de atlama . Ben öyle yapmıştım bukadar zor çıkmaz diye pişman oldum. Gene o kadar zor çıkmadı ama sınav anında daha kolay olan soru onlardan zor gelebiliyor panik faktörü ile birlikte. Bu yüzden süre tutarak çözmeye çalış hepsini. Gelişirsin baya.

Sağol hocam önerin için :)
  • Behzattan dinle, apotemiyi de al çöz ful garanti hiç problem yapamayan biri olarak başladım bunları yaptım 13 de 10 du galiba ya da 11 hatırlamıyorum
  • apotemi problemler+behzat ya da endemik problemler+behzat ilaç gibi gelecektir tahminim.fantezili sorular görmek istiyosan üstüne karekök rutin olmayan problemler ekleyebilirsin
  • Sadece apotemi cozdum mat ygs problem full
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetveldekidelik

Behzattan dinle, apotemiyi de al çöz ful garanti hiç problem yapamayan biri olarak başladım bunları yaptım 13 de 10 du galiba ya da 11 hatırlamıyorum

Hocam sana bir sorum olucak behzat sence gerekli mi busene 6k hedefim dershaneyese gidecem galiba ama behzatıda almayı düşünüyodum forumda çok gömen var yok zaman kaybı falan siz naptınız tüm derslerdenmi aldınız yoksa parça parçamı aldınız

Parça parça alınca nasıl oluyor pdf ilemi gidiyoruz yoksa kaflarımı almak gerekli maddi açıdan sıkıntı yok bana gerçekten birşeyler katarmı sadece problemler değil diğerlerinide diyorum cevaplarsanız sevinirim

Bu arada önerin için sağol :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhoiS_AttaCK

apotemi problemler+behzat ya da endemik problemler+behzat ilaç gibi gelecektir tahminim.fantezili sorular görmek istiyosan üstüne karekök rutin olmayan problemler ekleyebilirsin

quote:

Behzattan dinle, apotemiyi de al çöz ful garanti hiç problem yapamayan biri olarak başladım bunları yaptım 13 de 10 du galiba ya da 11 hatırlamıyorum

Hocam sana bir sorum olucak behzat sence gerekli mi busene 6k hedefim dershaneyese gidecem galiba ama behzatıda almayı düşünüyodum forumda çok gömen var yok zaman kaybı falan siz naptınız tüm derslerdenmi aldınız yoksa parça parçamı aldınız

Parça parça alınca nasıl oluyor pdf ilemi gidiyoruz yoksa kaflarımı almak gerekli maddi açıdan sıkıntı yok bana gerçekten birşeyler katarmı sadece problemler değil diğerlerinide diyorum cevaplarsanız sevinirim

Bu arada önerin için sağol :) hocam aynı soruyu sanada soruyu. Dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: ömerfaruk0765

quote:

Bu arada önerin için sağol :)

Şöyle söyliyeyim ben Matematiği seven biriydim öğrencilik hayatımda halada öyle ama kitaptan açıpta matematik çalışmak beni çok sıkardı Behzat bey, bu sorunu benim için ortadan kaldırdı ilk başlarda 40 da 13- 15 falan yapınca seviniyordum hemen hemen tüm konuları behzattan çalıştım son hafta 2-3 defa 40 da 40 yaptım en kötü 37-38 küsür falan oluyordu sınavda heyacan yaptım patladım :D. Tavsiyem YGS matı biran önce hallet paso deneme at Lys matı ygsden önce bitir geoyu boşlama çok ekmeğini yersin YGS den sonra

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.