Şimdi Ara

proje ödevi için pl/sql sorgu ricası (yapana diablo 3 hediye )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

yoğun iş temposu nedeniyle yüksek lisansımda aldığım pl/sql dersinin projesinde ciddi zorluklar yaşıyorum

işyerimde denetimler nedeniyle son 3 derse gidemediğim için ciddi anlamda konuları kaçırdım.

bir öğrenci veritabanı oluşturdum kısaca özetleyecek olursak,

cursor
    exception
    table
    record
    varray
    procedure
    function

gibi komutları içeren toplam 20 tane sorgu hazırlamam gerek.daha önce benzer basit projeler hazırlamış arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

kendi veritabanı ile benzer bir proje hazırlayan paylaşan olursa çok sevinirim. yada sorgu üzerine destek alabileceğim birileri ile de inmternet üzerinden görüşebilirim.

lütfen yanlış anlaşılmasın amacım kaytarmak kıvırmak değil. ancak dersler kaçtığı için nereden başlayacağımı bilemedim.

saygılar,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glemrel -- 29 Mayıs 2012; 21:03:45 >

• ben de zamanında proje için kullanmıştım, işine yarar http://www.java2s.com/Code/Oracle/CatalogOracle.htm
  • teşekkür ederim ancak sanırım patlayacağız gibi görünüyor :)
  • arkadaşlarselam

veritabanım ve datalarım hatta sorgularımda mevcut

benim için

cursor
    exception
    table
    record
    varray
    procedure
    function

içeren sorgu hazırlayabilecek bir arkadaşa diablo 3 hediye edeceğim. para teklif etmek istemiyorum yanlış anlaşılacağından korkuyorum :) şuan halen işteyim vaktim olsa kendim yapacagım ama vakit yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glemrel -- 29 Mayıs 2012; 21:35:56 >
  • aradığın herşey var verdiğim yerde gayet de anlaşılır durumda
  • sana kesinlikle katılıyorum. dediğim gibi ilk dönem projemden 100 almıştım. ancaktek sorun vakit dostum. iş yerinde özel bir dönemden geçiyoruz sabah 8 akşam 11 gibi calısma kosulları hasıl ... bir kaç hafta böyle gidecek
  • Hallettin mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.