Şimdi Ara

Projeksiyondan Teledünya İzlemek Hakkında.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar forumda aradım ama bu konuda yorum bulamadım teledünya genel konusunda sordum yorumda yapılmamış googledende bilgi edinemedim.
    Benim LG HS102G model Led projeksiyonum var kablolu tv'yi bağlama imkanı yok cihaz arkasında RGB IN(PC/DTV) giriş var buradan vga bağlantısı yapıp bilgisayara bağlanıyorum merak ettiğim TeleDünya'nın SD Set Top Box'u ile görüntüyü direk bu projeksiyona yansıtma şansım varmı ?
    Akşamları bazen projeksiyondan izlemek istiyorum ama kablo tv imkan vermiyor ona göre teledünyayanın ücretsiz sd box kampanyasından yararlanıp geçiş yapacağım.
    Teledünyanın SD Set Top Box'u projeksiyonundan takıp kullanan varmı yada bu sd set top box arkasında dış cihazlar için vga girişi falan varmı acaba ?
    Beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeNOzGuRuM -- 25 Ocak 2011; 1:38:17 >

• Set top box dediğin cihazın arkasında hangi bağlantı terminalleri mevcut ? En kötü ihtimalle composite video (sarı renkli) üzerinden bağlarsınız. RGB görüntü için ise pek bir şansınız yok. Zira scart Avrupa standartını çok nadir bazı projeksiyon marka ve modelleri destekler.
  • cevabınız için teşekkür ederim.
    teledünyaya gerek kalmadı çünkü vazgeçtim :D
    3 ay sonra binaya merkezi uydu sistemi yapılacakmış bende dreambox almaya karar verdim.
    dreambox arkasında vga + scart çoğu bağlantı mevcut zaten ondan sorun yaşayacağımı sanmıyorum.
  • slm casio a 135 dlp projektör hakkında bilgisi olan varmı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.