Şimdi Ara

pronet devir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

istanbul ümraniye'deki evimde mayıs 2012 de abone olduğum pronet güvenliğimi şehir değişikliği yaptığım için devretmek istiyorum.

devralmak yeni bağlatmaktan daha avantajlı ve benim için de devretmek kapatmaktan daha avantajlı oluyor. karşılıklı olarak karlı bir işlem.

5426603610

• Merhaba herkese,
    1 yıldır sorunsuz olarak kullandığım PRONET alarm sistemimi güvenlikli bir siteye taşındığım için 2 yıllık taahhüdüm bulunması sebebiyle devretmeye karar verdim. Taahhüdümü bozarsam yüklü bir ödeme yapacağımdan bu yöntemi seçiyorum. İstanbul Bahçelievler'de oturuyorum.

Ürün sorunsuz bir şekilde çalışmakta olup henüz 1 yıllıktır. Ev telefonu yerine cep telefonundan aranmanız için ekstra aparatı içindedir. Aylık 39$ sabit ödemesi vardır. Üzerinize devir olarak alacağınız için hiçbir masrafınız olmayacak ve kayıt ücreti, depozito vb. hiçbir ek ödeme yapmayacaksınız. Ben firmayı arayıp sizin vereceğiniz adresi bildirerek kurulumunu sağlayacağım.

İlgilenenler detaylı bilgi için beni arayabilir.
    532 381 6802
  • Pronet güvenlik sistemi almak istiyorum diyenlere müjde!!!

Dükkanımı kapattığımdan dolayı Pronet güvenlik sistemi aboneliğimi devretmek istiyorum. Pronet'e yeni üye olmak isteyenlere bu güvenlik sistemini devralmak daha avantajlı oluyor, çünkü yeni sistem kurulumu parasını ödemezler. Yani kurulum ücretsizdir! Sadece aylık faturaların ödenmesi gerekir.

Ben yaptırdığım Pronet güvenlik sistemi; hareket sensörü, gaz detektörü, panik düğmesi içermektedir. İstenmediği detektörler iptal edilebilir.

Bu teklif sadece Antalya'da ve Antalya ilinde oturanlar içindir :)

İlgilenenler için tel.: 0534 459 31 17
  • Proneti şirket işeyisi acısından tavsiye etmem kimseyı yakma derim
  • Merhaba arkadaşlar şuanda İzmir'de işyerimde pronet güvenlik sistemi kullanıyorum işyerimi kapatacağımdan devredeceğim kontratım olduğundan ödemek istemiyorum alan arkadaşıda 350tl kurulum bedelinden kurtarıyorum ilgilenenlere duyurulur.
  • Arkadaşlar Merhaba,

Kullanmakta olduğum Pronet Aboneliğini devir etmek istiyorum. İlgilenen varsa bana ulaşabiilir. Tel: 543 551 10 55

Yeni kullanıcı olduğunuzda vereceğiniz 100 $ abonelik ücretini ödemenize gerek kalmayacaktır. 21 ay taahhüt süresi bulunmaktadır. 42$+Kdv aylık ödemesi vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abesli -- 24 Haziran 2019; 10:46:2 >
  • Arkadaşlar merhaba, Pronet güvenlik sistemlerini kullanmaktayım, hiç bir sorunun yok güvenlikli bir siteye taşınacağımdan devretmek istiyorum lokasyon Çekmeköy Mimarsinan Mh. Teşekkür ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çekmeköy Mimarsinan paylaşımı için irtibat numarası 0507-118-15-85

• Günceldir
    Arkadaşlar pronet alarm sistemini devrediyorum, aylık KDV dahil 150₺ dir güncel fiyat teklifi , ilgilenenler bana ulaşabilir

brktarhan @gmail.com

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.