Şimdi Ara

PS 3 İNTERNET BAĞLANTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sizlere danışmak istediğim bir konu var:)
    Sınırlı internet abonesiyim 3 -4 aydır internet faturam yüklü geliyor kota aşımından dolayı.
    90 tl ile 75 tl arası:(
    Hattıma biri giriyor zannediyordum ama geçen gün şeyi fark ettim ben ne zaman ps3 ü açsam modemin wiless ışığı yanıp sönmeye başlıyor.online oyun oynamıyorum.normal cd deki oyunu oynuyorum ama modemin wilessi ps3 açık kaldıkça yanıp sönüyor.ps3 ü kapatınca wıless ışığıda sönüyor.acaba bana bu ps 3 ümün bir oyunumu?faturayı bana yukleyen ps3 ün ayarlarımıdır.Menuden interneti disable yaptım şimdi ps 3 açık oluncada wilwess ışığı yanmıyor.
    Size sorum faturaların yüklü gelme sebebi bu mudur?acaba ps3 kendi kendine nereye bağlanıyor?bir de ayarlarını nasıl yapmalıyım?
    şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

• ps3 te mavi bir ışık yanıyor mu aynı zamanda hdd ışığının yanında

edit:eğer yanıyorsa wireless bağlantı etkindir.Settings->Network Settings->İnternet Connection->disable yaparsanız internete bağlanmaz.Yanmıyorsa ethernet bağlantı hariç ps3 internete bağlanamaz.Mavi ısığı kapatmak için

Settings->Network Settings->İnternet Connection Settings->OK->Custom->Wired Connection->sonra sürekli->Ayarları kaydettikten sonra kablolu bağlantı etkindir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tony redgrave -- 26 Aralık 2011; 11:03:47 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.