Şimdi Ara

PS Store Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 tane güncelleme geldi ve Store'a girdiğim an cihaz takılıyor, resetlemek durumunda kalıyorum. PS Plus oyunlarını da indiremiyorum bu şekilde. Hala sorun yaşayan var mı benim gibi? Ya da çözümünü bulabilen?

• Bende store da biraz gezince ana sayfaya dönüyor kendiliğinden. 1.71 güncellemesinden sonra oldu, birde sadece tr psn de oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yeni gelen güncellemeyi indirdim. Ps storea girmiyor. Sorun oluştu . ps dügmesine bas çık diyor. Ama bir hafta geçti düzeldi mi?

• aynı sorun bende de var,tr psn plus'ın aylık oyunlarını indirmek için giriş yaptıgımda menülerde gezerken cihaz dondu ve 3 kere cihaz üstünden resetlemek zorunda kaldım
  • Yalnız değilsin

• Deli olucam bende günlerdir, aynı sorun bendede var. Yemin ediyorum Plus boşuna almısım geçen ayın sonunda. Bu ayı düşünerek almıştım.
    Günlerdir bana hep yok PSN bakımda ondan oluyor düzelecek falan dediler ama hala düzelmedi.

EDİT: Şimdi girdim E3 bölümüne tıkladım yanlışlıkla yine dondu, ama hızlı hızlı direk PS Plus bölümüne girince giriyor artık. Donmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leagu3 -- 5 Haziran 2014; 11:19:01 >
  • bende de neredeyse 1 haftadır böyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arakadaşlar aynı sorun bende de var. Dediğiniz gibi İngiliz veya Amerikan psn de bu sorun yok. Yabancı psn store larda inanın sayfalar akıyor. Müşteri hizmetleri hala düzelmesini bekliyoruz diyor. Oyun alacaksanız veya psn store üyeliğiniz varsa sonyentertainmentnetwork.com ile psn Türkiye hesabınız ile giriş yapıp satın aldığını oyunları veya ps plus üyelikleri ile aldığınız eklentileri, temaları, avatar veya uygulamaları indirme kuyruğuna ekleyip ps3'ü açtığınızda cihaza otomatik olarak yükleyebilirsiniz. Aynı işi android telefondan veya app store dan da ps uygulamasını indirerek de yapabilirsiniz. Umarım cihazdaki ps store en kısa sürede düzelir. Sony Müşteri hizmetlerini arayıp düzeltme talebinde bulunursak sürec hızlanır diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.