Şimdi Ara

PS VİTA'YA OYUN ALMAK İSTİYORUM. YARDIM LÜTFEN.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uncharted'ı almıştım ama oyundan sıkıldım, şimdi yeni oyun almak istiyorum hangi oyunu önerirsiniz?

• gravity rush kesinlikle dün bitirdim unchartedı da bitirmiştim ama gravity rush en iyisi bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einstein was here

gravity rush kesinlikle dün bitirdim unchartedı da bitirmiştim ama gravity rush en iyisi bence

Ama online olan bir oyun istiyorum çünkü az oyun alıyorum.
  • unchartud'ı bitirenlerden yardım almam gerekiyor, 29. Bölümde kızın yanına gidip duvardaki yüzleri ayarlama kısmında takılıp kaldım, resimdeki düzende yüzleri ayarlıyorum fakat birşey olmuyor. Bölümü tekrar etmekden sıkıldım, yardımcı olabilcek var mı?

edit : yotube'dan çözümlü videolara bakamıyorum şu sıralar netim yok tel'den internete giriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaB0 -- 29 Ağustos 2012; 14:00:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabotaj1148

unchartud'ı bitirenlerden yardım almam gerekiyor, 29. Bölümde kızın yanına gidip duvardaki yüzleri ayarlama kısmında takılıp kaldım, resimdeki düzende yüzleri ayarlıyorum fakat birşey olmuyor. Bölümü tekrar etmekden sıkıldım, yardımcı olabilcek var mı?

Bende hatırlayamadım. Benim 3 ay önce bittiği için.
  • Arkadaşlar yardımcı olabilecek yok mu?
  • Resistance al Multisi iyi
  • quote:

unchartud'ı bitirenlerden yardım almam gerekiyor, 29. Bölümde kızın yanına gidip duvardaki yüzleri ayarlama kısmında takılıp kaldım, resimdeki düzende yüzleri ayarlıyorum fakat birşey olmuyor. Bölümü tekrar etmekden sıkıldım, yardımcı olabilcek var mı?

edit : yotube'dan çözümlü videolara bakamıyorum şu sıralar netim yok tel'den internete giriyorum

30dk da gectim orayi :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ordangeldimben

quote:

30dk da gectim orayi :D

sonunda geçtim bende, hep gürültülü ortamda oynadıgım için anlayamamıştım. Orda yüzleri ayarlarken kızın çıkardıgı onay sesi ile hallediyormuşuz meger

• Keske unchartedta online team battle vs olsaydi,

• Resistance demosunu oynadım baya iyiydi online olarak ta iyi olacağını düşünüyorum.imkan bulursam alcam zaten çok az oyun var.

• bende resistance var istersen uncharted ile takaslarız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.