Şimdi Ara

PS2 Görüntü Yok Yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
4.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar modbo chipli bir ps2 sahibiyim.Most Wanted oynarken ekranın boyutu sinirimi bozdu.Ben de options2ı kurcaaladım ancak ekranlarla ilgili bi seçenek bulamadım bende kapatıp Chipin Menüsüne baktım ve hallettim.Daha sonra ekran S/B dı aynı menüye tekrar girdim.Bu sefer yanlışlıkla VGA ya aldım.Reset attım görüntü geldi, ancak 2. resetimde görüntü gitti ve bidaha gelmedi.Ben de RGB yi VGA ya çevirip monitörden ayarları yapmak.Araştırdım böle bi parça var ancak bulunduğum ilde bulamadım.Geriye 2 seçenek kalıyor.Ya menüye felan tahmini girerek düzeltecem ya da chipi sıfırlamanın bi yolunu bulacam.Konuyla ilgili arkadaşlardan yardım istiyorum.Şimdiden teşekkürler

• Aynı durum benim başıma gelmişti bu ModChip'te ama ben menüyü hafızamda tutmuştum ve öyle TV'ye tekrar görüntüyü getirebilmiştim. PS2'yi teknik bi servise göstermen gerekiyor çünkü tahmin olayını yapamazsan başka çaren yok.
  • bende modbo chip kullanıyorum.. çipin menüsüne nasıl giriyoruz??
  • quote:

Orjinalden alıntı: ylönen

bende modbo chip kullanıyorum.. çipin menüsüne nasıl giriyoruz??

PS2 Stand By da iken sağ taraftaki tuşların dördüne (X,O,Kare, Üçgen) basıp açacaksın.Sonra Menü geliyor Zaten
  • Eger eskı modbo ise cipin menusunde degişiklil yapıp kaydedince cip bozuluyor ,benım ps2 modbo750 var cipin menusune girmek için (üçgen+kare )tuşlarını ps2 açdıgında basılı tut menu gelir PS2 logoyu iptal için SELECT tuşuna basılı tutunca oyun açılınca PS2 logoyu iptal eder oyunu hıslı açar
  • PS2'de Modbo'un cihaz üzerinde yan etkileri nelerdir.

VGA menüsü piyasadaki modbo'larda var mıdır?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.