Şimdi Ara

ps2 hdd yi görmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
5.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Yeni PS2 aldım HDD li ancak hiçbir oyun göremiyorum HDD de. Oyunları HDD den görmek için ayrı bir ayar falan gerekiyor mu acaba? Yoksa PS2 mizi açar açmaz oyunlar karşımıza mı çıkıyor?
    Yardımcı olursanız sevinirim.

• eger eski modelse memory kard uzerinden calısıyor harddisk yeni modelse hd sistemin direk oyunlar acılır acılmıyorsa arkadan vidalarnını ac yerine yeniden tak duzelir memory card lıysa kartı tak kolda ucgen tusuna basık tut makinayı ac sonra beyaz yazı gelir x tusuna bas menu cıkar oyununu sec ok..
  • Eğer düşündüğüm şeyden bahsediyorsan HD Loader programını edinip cdye yazman lazım.Onun dışında memory card exploit yapmıştım ben memory carddan orjinal ps2 oyunuyla boot ediyordum.Eğer dms4 gibi bir çipin varsa yine memory cardın hafızasına atabiliyosun.
  • arkadasım ben de hd loader kullanıorumda bootable cd ile calıstırıyorum.
    bunu memory karta nası atabilirim yani cd yerine ne yaparak memory kartla calıstırabilirim?
  • Slm. Benm Ps2 Kalın Kasalı Konsolum Var. Kendi 80 Gb Hdd sinden Oyun Oynuodum o Arızalandı Sonra Kendi Pc min Hdd yi Sökp Baska Pc ile Winhiip'ten Biçimledim. Oyunları Kurdum Pc Deyken Görüyorum Ama Ps2 Ye Taktıgımda MATRİX Çipi Gördükten Sonra SIYAH Ekran Kalıyor. Eski Hdd sinde MATRİX Çipi Gördükten Sonra KIRMIZI Ekran Geliyor Kalıyor Oyle

Yardım Lütfen :)
  • 05557410481 arasan uygulamali olarak anlatabilirim.
    cihaza yeni hhd taktiginda boot etmen gereiyor. boot icin hazir boot yuklu memory card edinmende yarar var...
  • magborat kullanıcısına yanıt
    Ayni sorun bendede var hocam lutfenyardımcı
    olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hortum hort olucak ama bilgi edinmek güzeldir ustalarım PS 2 FAT 5004 çipli olup olmadığını bilmiyorum birinden aldım network adaptörüm var 80 GB ide harddisk aldım oyunları PC den yükledim ps 2 ye taktığım da görünmüyor free mcboot yüklü memory kartm var open ps 2 loader falan var bazen 201 bazen 401 error hatası veriyor ne yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.