Şimdi Ara

Ps2 ye çıkan Resident Evil'lar..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar hangileri çıktı ps2 ye ve hangilerini tavsiye ediyorsunuz?..

• quote:

Orjinalden alıntı: 22koray

arkadaşlar hangileri çıktı ps2 ye ve hangilerini tavsiye ediyorsunuz?..

Hocam ben resident evil 4 u oynadım ps2 dekı son resident evil.
    Oyun grafıkler bakımından gayet basarılı ancak daha oncekı RE serılerını oyadıysan oyundan fazla keyıf almayabılırsın. Cunku konu acayıp farklı bana RE oyunun sevdıren zombiler artık yok. Onların yerıne garıp garıp yaratıklar cıkmıs ben oynadım bıtırdım ama ozellıkle RE Nemesıs tekı tadın yarısını bıle vermıyo. Oyunu da serının dıger oyunlarını da bıtırdıgım ıcın aldım
    Sonuc hayal kırıklıgı
  • quote:

Orijinalden alıntı: nitrousoxide

quote:

arkadaşlar hangileri çıktı ps2 ye ve hangilerini tavsiye ediyorsunuz?..

Hocam ben resident evil 4 u oynadım ps2 dekı son resident evil.
    Oyun grafıkler bakımından gayet basarılı ancak daha oncekı RE serılerını oyadıysan oyundan fazla keyıf almayabılırsın. Cunku konu acayıp farklı bana RE oyunun sevdıren zombiler artık yok. Onların yerıne garıp garıp yaratıklar cıkmıs ben oynadım bıtırdım ama ozellıkle RE Nemesıs tekı tadın yarısını bıle vermıyo. Oyunu da serının dıger oyunlarını da bıtırdıgım ıcın aldım
    Sonuc hayal kırıklıgı
    re code veronica ile re4 ü oyna gerisi boş.

• quote:

Orijinalden alıntı: resqect

re code veronica ile re4 ü oyna gerisi boş.

Alıntıları Göster
    tamam sağolun arkadaşkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 22koray

tamam sağolun arkadaşkar.

Alıntıları Göster
    outbreak da süper bir oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

outbreak da süper bir oyun

Alıntıları Göster
    Evet imzandada yazdığı gibi RE4 mükemmel bi oyun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: WILLIAMs

Evet imzandada yazdığı gibi RE4 mükemmel bi oyun..

Alıntıları Göster
    Ps2 icin suan cıkan 2 tane ana senaryo Resident Evil oyunu var Resident Evil Code Veronica ve Resident Evil 4.Outbreak ve Dead oyunları ise ana senaryo dahilinde olmayan yan oyunlardır ve onları Re ekibini yapan ekip yapmamıs baska bir ekip yapmıstır.

Re Cv Re 4 ana senaryo

Outbreak ve Dead Aim oyunları yan senaryo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Rahip

Ps2 icin suan cıkan 2 tane ana senaryo Resident Evil oyunu var Resident Evil Code Veronica ve Resident Evil 4.Outbreak ve Dead oyunları ise ana senaryo dahilinde olmayan yan oyunlardır ve onları Re ekibini yapan ekip yapmamıs baska bir ekip yapmıstır.

Re Cv Re 4 ana senaryo

Outbreak ve Dead Aim oyunları yan senaryo.

Alıntıları Göster
    resident evil :code veronica x

gerisi yalan..

• quote:

Orijinalden alıntı: Luc Skywalker

gerisi yalan..

Alıntıları Göster
    PS2 deki RE serilerinden en iyisi kesinlikle RE: Code Veronica'dır.RE 4'te güzel ama CV kadar insanı germiyor ve oyunda puzzle yok ama RE 4 tabiki kaliteli ve kesinlikle oynanması gereken bir oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lionheart

PS2 deki RE serilerinden en iyisi kesinlikle RE: Code Veronica'dır.RE 4'te güzel ama CV kadar insanı germiyor ve oyunda puzzle yok ama RE 4 tabiki kaliteli ve kesinlikle oynanması gereken bir oyun.

Alıntıları Göster
    resident evil 4 sen babasın sen anasın sen seksisin sen mükemmelsin sen herşeysin sen varya sen ah sen sen bitirdin beni bende seniiiiiikardeş tek geçerim resident evil4

• quote:

Orijinalden alıntı: delibebe

resident evil 4 sen babasın sen anasın sen seksisin sen mükemmelsin sen herşeysin sen varya sen ah sen sen bitirdin beni bende seniiiiiikardeş tek geçerim resident evil4

Alıntıları Göster
    ben bunları alıcam hangi sürümlerini tavsiye ediyosunuz

outbreak ?(1-2)

• quote:

outbreak ?(1-2)

Alıntıları Göster
    Outbreak serisi yan senaryo oyunudur ve asıl Re ekibinin yapmadıgı adı sadece Re olan bir oyun arkadasım.Kesinlikle Re Cv al süper bir oyun Re konusu ile ilgilide onemli bir yapım.
  • quote:

outbreak ?(1-2)

Alıntıları Göster
    ben outreak ları tercih etmezdim code veronica yı tavsiye ederim.
  • quote:

ben outreak ları tercih etmezdim code veronica yı tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Outbreak i alma sakın,tam salak bir RE imitasyonu gibi duruyor,ben aldım oynamadım bile,istersen sana elimdekini gönderebilirim illa oynayacağım diyorsan,senin olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rashamon

Outbreak i alma sakın,tam salak bir RE imitasyonu gibi duruyor,ben aldım oynamadım bile,istersen sana elimdekini gönderebilirim illa oynayacağım diyorsan,senin olur.

Alıntıları Göster
    outbreak ve code veronica daki oynanış nasıl re2-3 lerde olduğu gibi mi?yoksa re4 deki gibi belden yukarısını mı gösteriyo??
  • quote:

outbreak ve code veronica daki oynanış nasıl re2-3 lerde olduğu gibi mi?yoksa re4 deki gibi belden yukarısını mı gösteriyo??

Alıntıları Göster
    Re Cv oynanısı normal Re oynanısı.Resident Evil 4 yepyeni bir oyun.
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

outbreak de aksiyon dozu düşük kontroller berbat ötesi....ayrıca kamera açısı karakteri gösteriyor.
    re4 deki gibi değil anlayacağın...

• quote:

quote:

outbreak de aksiyon dozu düşük kontroller berbat ötesi....ayrıca kamera açısı karakteri gösteriyor.
    re4 deki gibi değil anlayacağın...

Alıntıları Göster
    hmm o zaman bir tek code veronica alacağız

• quote:

hmm o zaman bir tek code veronica alacağız

Alıntıları Göster
    Re Outbreak oyunu zaten Re oyununu yaratan ve yapan ekip tarafından degil baska bir ekip tarafından yapılıyor ve oyun online amaclı yapılmıs bir oyun ama sadece Japonyada online oynanabiliyor

Arkadasım git ve Re Cv oyununu al hic düsünme bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Rahip

Re Outbreak oyunu zaten Re oyununu yaratan ve yapan ekip tarafından degil baska bir ekip tarafından yapılıyor ve oyun online amaclı yapılmıs bir oyun ama sadece Japonyada online oynanabiliyor

Alıntıları Göster
    tamam sağol onu alıyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: Resident Evil

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.