Şimdi Ara

PS3 Alıcam?? Nerden Alim??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 hafta sonra PS3 alıcam nerden almamı önerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: [ScR]TaHa[TR]

Arkadaşlar 2 hafta sonra PS3 alıcam nerden almamı önerirsiniz?

hocam dünde bune benzer konu ortalık karıştı garantisi olan yerlerden elektro marketlerin kampanyalarını takip et sıcak fırsatlar bölümü var oraya bak
    http://forum.donanimhaber.com/m_39836025/mpage_110/tm.htm burdan takip edebilirsin
  • darty'de 160 gb olanlar 729 tl

virgin megastore da 320 gb kill zone 3 lü paket 829 tl

ben darty den aldım
  • Aslında ben khalkedon,kahraman elektronik,yazıcıoğlundaki dükkanlar gibi yerlerden almayı tercih ediyorum. Sizce online oyun oynamak için teknosa gibi mağazalardanmı alayım? Yoksa kahraman elektronik gibi yerlerdenmi?
  • quote:

Aslında ben khalkedon,kahraman elektronik,yazıcıoğlundaki dükkanlar gibi yerlerden almayı tercih ediyorum. Sizce online oyun oynamak için teknosa gibi mağazalardanmı alayım? Yoksa kahraman elektronik gibi yerlerdenmi?

Online oyunla ps3 ün nerden aldığının bi alakası yok.
  • ama kahramanda psyi krıp veriyorlar.... Jailbreaklı psde online oynanırmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ama kahramanda psyi krıp veriyorlar.... Jailbreaklı psde online oynanırmı?

Oynanmaz.Ayrıca söylersen kırılmamış verirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkhınho -- 5 Ağustos 2011; 11:31:59 >
  • Peki GOAdvance nasıl bi satıcı? Ondan almam uygunmu?
  • Khalkedondan aldım geçen çarşamba 320 GB + HDMİ kalo+CFW+HDD ye de 1 tane oyun 750 TL verdim Çıktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScMoney

Khalkedondan aldım geçen çarşamba 320 GB + HDMİ kalo+CFW+HDD ye de 1 tane oyun 750 TL verdim Çıktım.

Khalkedondan alıyonda CFW li sonra online oynayamıcan zevki çıkmıcak işte. :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Microfix

quote:

Khalkedondan aldım geçen çarşamba 320 GB + HDMİ kalo+CFW+HDD ye de 1 tane oyun 750 TL verdim Çıktım.

Hocam eğer isteseydim 3.66 yapıp verirlerdi.Benim cebimde sadece 750 Tl vardı:) Bununla başka ne oyun alabilirdim ay sonuda OFW geçip orjinale başlıcam ama bu kurlarla biraz zor olacak dolar olmus 1.750 OFFF
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Microfix

quote:

Hocam eğer isteseydim 3.66 yapıp verirlerdi.Benim cebimde sadece 750 Tl vardı:) Bununla başka ne oyun alabilirdim ay sonuda OFW geçip orjinale başlıcam ama bu kurlarla biraz zor olacak dolar olmus 1.750 OFFF

Walla benm için daha iyi oldu doların yükselmesi =) =) =) Biyerden 100$ Alıcağım var bugun =)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.