Şimdi Ara

PS3 için 3D Tv tavsiyesi(Samsung-Sony)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ps3 için hem film ve oyun için 3D tv almak istiyom ama ps3 te nasıl performans alacağımı bilemediğim'den aşağıdaki iki marka arasın'da kararsız kaldım.Bütçe olarak 3.000 TL ama tercih sony olursa bütçe'yi delmek zorunda kalacam
    SAMSUNG

46LE C750

SONY

KDL-40HX800
    KDL-40EX720
    KDL-40EX721

Aranızda PS3'ü C750 de kullanan varmı,performansı nasıl?Sony lerden hangisini alırsan doğru tercih yapmış olurum?
    Şimdik'ten teşekkürler.

• Merhaba ;
    3D LED Tv olarak farkı ürünlerde kampanyalar var sen özellikle sony ve samsung arasında kararsız kalmışşın ancak daha güzel ürünlerde mevcut ama illa ikisi arasında diyor isen sana sony öneririm hem teknik servis bakımından yaygın bir ağa mevcut. hemde sağlamlık ve kalite bakımından..
    samsung ta fena değil ancak teknik servis anlamında sıkıntı yaşayacağını düşünüyorum
    hangisini aldığın konusunda forumda bilgi paylaşımı yaparsan sevinirim kolay gelsin
  • merbaha hocam,
    Sony 40nx710 modelini düşünmedin mi
    ben bunu düşünyordum fikrin var mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: quentin

merbaha hocam,

merhaba ;
    Senin önerdiğin tv ye baktımda biraz pahalı değilmi sence ?
    Hem Özellik olarakta 3d yok malesef arkadaş özellikle 3d arıyor

bence 3D Led tv de vatan bilgisayarda kampanyalar mevcuttur özellikle lg de uygun fiyatlar vardır, aradığın fiyat aralığı neyse güzel görüntü alabileceğin 3d led tv önere bilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techraven -- 29 Nisan 2011; 15:05:37 >
  • EX721 serisini hepsisony 3,350 TL ye bıraktı ama gözlük için (2 adet) için ilave 365 tl isteyince vazgeçyim.Toplamda 3.765 TL.

Bende Samsung cevahir'den 1890 TL ye 40C750 aldım.Ekstadan 2 li gözlük kitini 270 TL ye aldım.Alacak arkadaşlara bilgi olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: techraven

quote:

Orijinalden alıntı: quentin

merbaha hocam,

merhaba ;
    Senin önerdiğin tv ye baktımda biraz pahalı değilmi sence ?
    Hem Özellik olarakta 3d yok malesef arkadaş özellikle 3d arıyor

bence 3D Led tv de vatan bilgisayarda kampanyalar mevcuttur özellikle lg de uygun fiyatlar vardır, aradığın fiyat aralığı neyse güzel görüntü alabileceğin 3d led tv önere bilirim

Sony NX710 modelinde 3D var arkadaşım ayrıca vatanda %25 indirimde 3000tl ye kadar düşmüştü
    Link

• EX721 lerde Görüntü işleme motoru olarak X-Reality var.3000 TL verilene kadar 350 Tl daha verilerek EX721 alınması daha mantıklı geliyor bana.Ama dediğim gibi her iki model için ilave 368 TL gözlük ücreti var:)
  • Arkadaslar bende samsung 40C7000 ile 40D6400 arasında kaldım almışken 40D6400 alıyım dıorum yaklasık 3300 tl dıolar + 250 tl de 2 li gözlük fiyatı sizin önerilerinizi rica edebilirmiyim şimdiden teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrcan1 -- 30 Nisan 2011; 0:18:34 >
  • arkadaşlar merhaba,

ben 3 hafta önce bilişimden aldım ex720 2900 tl ye... tv çok güzel 2D ve 3D de... görüntüde ve seste beklentilerin üstünde...akıllı bir tv... sadece tek sorun mkv ve 2 gb üstü filmleri oynatamıyor çünkü fat32 li sürücüleri görüyor sadece... ex721 ile herşeyi aynı tv nin sadece kasada az bir değiiklik var...

saygılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.