Şimdi Ara

PS3 İçin LED TV Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün PS3 e LED TV alıcam. Marka olarak Sony ve SAMSUNG arasında kaldım. Yardımlarınızı bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: emreince55

Arkadaşlar bugün PS3 e LED TV alıcam. Marka olarak Sony ve SAMSUNG arasında kaldım. Yardımlarınızı bekliyorum.

PS3 oyuncusu olarak LG LW 4500 yada LG LW 5500 tvlerden birini almanı tavsiye ederim şuan kampanyalarda fiyatlarıda çok uygun, bugün darty de kampanya var bu tvlerden birini alırsan 3D oyunlarıda oynama zevkine kavuşursun.
  • bende genelde ps3 ve fılm ıcın bır tv alıcam sd yayin kalıtesıde onemlı sony ve samsung arasında kaldım forumda 46d8000 ile 46hx920 nin karsılastırılması var orasıda sana yardımcı olabılır bı ıncele o konuyu ıstersen suan kafamda 46d7000 veya 46hx720 var tabi gidip kendimde gözümle gorucem.ben acıkcası 8000 ile hx920 arasında cok büyük bir görüntü farkı göremedim diger yandan samsung film uzantılarını desteklıyor dis gorunusu cok daha hos artı dahılı uydu alıcısı var bide fiyat tabi onun ıcın en yakın bana 46d7000 gelıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sagokhan35 -- 3 Aralık 2011; 13:36:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodrigez21

quote:

Arkadaşlar bugün PS3 e LED TV alıcam. Marka olarak Sony ve SAMSUNG arasında kaldım. Yardımlarınızı bekliyorum.

PS3 oyuncusu olarak LG LW 4500 yada LG LW 5500 tvlerden birini almanı tavsiye ederim şuan kampanyalarda fiyatlarıda çok uygun, bugün darty de kampanya var bu tvlerden birini alırsan 3D oyunlarıda oynama zevkine kavuşursun.

Evet her yerde bu Tv leri tavsiye ediyorlar. LG LW 5500 almaya karar verdim. Ama beni endişelendiren 2D de görüntüsü nasıl acaba çünkü 3D yi arada sırada oynuyacam benim için önemli olan normal oyun oynarken ki performansı Bazı sitelerde oyunlarda lag sorunu varmış. Bu kafama takıldı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rodrigez21

quote:

Evet her yerde bu Tv leri tavsiye ediyorlar. LG LW 5500 almaya karar verdim. Ama beni endişelendiren 2D de görüntüsü nasıl acaba çünkü 3D yi arada sırada oynuyacam benim için önemli olan normal oyun oynarken ki performansı Bazı sitelerde oyunlarda lag sorunu varmış. Bu kafama takıldı.

Forumda bu tvlerin ana konusu var mutlaka bakmışındır ilk sayfada her alanda kullanıcı bilgileri mevcut iyicene araştır.

• quote:

Merhaba,
    hem uyumluluk açısından hemde PS3 ile daha iyi görüntü sunan Sony Led tv tavsiye edebilirim.
    Playstation oynarken Sony Televizyonun daha önde olduğunu söyleyebilirim. Oyuna ( uncharted 3 ) ait videoları izlerken sahnelerde ekran dondurmaları yapıldığında fark anlaşılır derece ortaya çıkıyor.
    hatta test edildi.

• Saolun arkadaşalar tavsiyelerinizi dinliyecem. Bu akşam vatan a ve teknesoya gidip lg ve samsung tv lerini yerinde inceleyip almak daha mantıklı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.