Şimdi Ara

PS3 Oyun Update/Download Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
4.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu anda 2 oyunun güncel updatelerini yapamıyorum. bi süre bekledikten sonra 80710092 hata kodunu veriyor. bu da araştırdığım kadarıyla genel internet bağlantısı hatası.

fakat ps3'te online olabiliyorum, psn store'a girebiliyorum, youtube'da video izleyebiliyorum. denemek için psn storedan bi demo download etmeyi denedim. onda da yine bekletti ve sonra aynı hatayı verdi.

böyle bir sorun yaşamış olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: zenn

şu anda 2 oyunun güncel updatelerini yapamıyorum. bi süre bekledikten sonra 80710092 hata kodunu veriyor. bu da araştırdığım kadarıyla genel internet bağlantısı hatası.

fakat ps3'te online olabiliyorum, psn store'a girebiliyorum, youtube'da video izleyebiliyorum. denemek için psn storedan bi demo download etmeyi denedim. onda da yine bekletti ve sonra aynı hatayı verdi.

aynı sorun bendede var kardeş bende bugün oyun aldım update yapim dedim yapmadı hata verdi psn store büyük ihtimalle çöktü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mystic-Ninja

quote:

şu anda 2 oyunun güncel updatelerini yapamıyorum. bi süre bekledikten sonra 80710092 hata kodunu veriyor. bu da araştırdığım kadarıyla genel internet bağlantısı hatası.

aynı sorun bendede var kardeş bende bugün oyun aldım update yapim dedim yapmadı hata verdi psn store büyük ihtimalle çöktü.
    sende de bendeki gibi internete bağlanıyor ama download mı yapmıyor?

• Aynı sorunu bi kaç gün önce yaşadım dostum; bi saat sonra falan dene oluyo...
  • Beyler bende suan 118 kb dosyayi indiremiyorum hata vermiyor ama plase wait deyip bekliyor once activating yaziyor sonra plasewait psn bi sorun var anlasilan ;(
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

Beyler bende suan 118 kb dosyayi indiremiyorum hata vermiyor ama plase wait deyip bekliyor once activating yaziyor sonra plasewait psn bi sorun var anlasilan ;(
    Büyük ihtimal psn de sorun var. Aynı hatayı ben de alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

Büyük ihtimal psn de sorun var. Aynı hatayı ben de alıyorum.

Alıntıları Göster
    Ben şu an giriş yapamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

Ben şu an giriş yapamıyorum.

Alıntıları Göster
    Bende kredi kartılya oyun alamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OldWolF3

Bende kredi kartılya oyun alamadım?

Alıntıları Göster
    Bende bf3 yukledım version 1.05 istiyor sorun nedır acaba?ve yuklemıyorda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OldWolF3

Bende bf3 yukledım version 1.05 istiyor sorun nedır acaba?ve yuklemıyorda?

Alıntıları Göster
    ben de 4 gündür var bu sorun. ilk oyun update olmadı bir türlü. ben de başka oyuna takılmaya başladım. onun da update'i çıktı şimdi.
  • quote:

ben de 4 gündür var bu sorun. ilk oyun update olmadı bir türlü. ben de başka oyuna takılmaya başladım. onun da update'i çıktı şimdi.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bu sorun kronik herhalde bende dragons dogmayı yapamıyorum update. psn'e giriyor online oynayabiliyorum ama oyun updatelerinde sorun var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeonHeart_06

Arkadaşlar bu sorun kronik herhalde bende dragons dogmayı yapamıyorum update. psn'e giriyor online oynayabiliyorum ama oyun updatelerinde sorun var..

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar hala update yapamıyo varmı bu sorun başka yaşayan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeonHeart_06

Arkadaşlar hala update yapamıyo varmı bu sorun başka yaşayan ?

Alıntıları Göster
    genel bakım dolayısıyla oldu sanırım bendede ilk defa boyle bir hata verdi suan icin problem yok denedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: nks0urce

genel bakım dolayısıyla oldu sanırım bendede ilk defa boyle bir hata verdi suan icin problem yok denedim

Alıntıları Göster
    bu aralar çok var bole sorun
  • Ayni sorun var ne dc ne gt5 ne driver ne de baska bir oyun update'i yapamiyorum. Store'dan download da yapamiyorum.
    Ama fifa 12'de online maclarini sorunsuz yapiyorum. Acil bi cozum sart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selami Şahin 1.6 ie

Ayni sorun var ne dc ne gt5 ne driver ne de baska bir oyun update'i yapamiyorum. Store'dan download da yapamiyorum.
    Ama fifa 12'de online maclarini sorunsuz yapiyorum. Acil bi cozum sart.
    arkadaşlar sorun halen devam ediyorsa size çözüm olarak şunu sölim sürekli update yapmayı tekrarlayın sonunda mutlaka yapıyor ben bir oyunumu ikinci seferde başka bir oyunun update ini 4. seferde update yaptım biraz şans işi galiba arkadaşlar yani yılmayın sürekli işlemi tekrarlayın ben öyle yaptım. açıklayacak olursak anlamayanlar için oyunu takın update deyin donduğu zaman hata vermesini beklemenize gerek yok. oyundan çıkın tekrar girin ve update deyin bunu update yapana kadar tekrarlayın bu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evilknight2002

arkadaşlar sorun halen devam ediyorsa size çözüm olarak şunu sölim sürekli update yapmayı tekrarlayın sonunda mutlaka yapıyor ben bir oyunumu ikinci seferde başka bir oyunun update ini 4. seferde update yaptım biraz şans işi galiba arkadaşlar yani yılmayın sürekli işlemi tekrarlayın ben öyle yaptım. açıklayacak olursak anlamayanlar için oyunu takın update deyin donduğu zaman hata vermesini beklemenize gerek yok. oyundan çıkın tekrar girin ve update deyin bunu update yapana kadar tekrarlayın bu kadar.

Dostum dragons dogmayı 30 defa denedim ama dediğin gibi şanş işi galiba..
  • quote:

• quote:

saol dostum 4-5 defa tekrarlayınca yaptı sorun yaşıyorsanız sürekli tekrarlyın arkadaşlar olmadı 15 dk sonra ara ile yapın oluyor

• İnfamus 2 batman aa goty sims 3 hic biri guncellenmiyor

edit bunu yazarken 12. Denememde infamus guncelleniyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.