Şimdi Ara

Ps3 Oyunları Okumuyor (Yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1yıl önce aldığım ps3'ümü sorunsuz bu zamana kadar oynadım ancak geçen günlerde tam oyun oynarken(The Darkness) elektrikler gitti.Bende herşeyi söktüm kaldırdım ps3'ü yerine. Ondan sonra 1 hafta felan oynamadım ancak bugün kurduğumda The darkness'in bluray cd'sini taktım ps3'e ancak tık tık sesler geldi ve oyun açılmadı elimdeki diğer oyunlarıda denedim hepsindede böyle oldu acaba bluray mi bozuldu biri yardımcı olursa sevinirim çıldırıcam sabahtan beri uğraşıyorum eğer bozulmuşsa tamir felan ediliyormu bu melet yardım edin lütfen cihaz pal sürüm

• Garantisi duruyorsa gönder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0toban

Garantisi duruyorsa gönder.

heralde öyle yapıcağım ancak para ne kadar isterler ki çok isterlerse gitti driving force gt için biriktirdiğim para
  • Darkness içindeyken elektrikler kesildiyse blurayi nasıl çıkardın.Herşeyi söküp kaldırdım demişsin.Zorlayarak çıkardıysan bozulmuştur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tony redgrave

Darkness içindeyken elektrikler kesildiyse blurayi nasıl çıkardın.Herşeyi söküp kaldırdım demişsin.Zorlayarak çıkardıysan bozulmuştur.

yok daha sonra taktığımda çıkardım hocam
  • Büyük ihtimal blu-ray okuyucu bozulmuştur, PS3'ün başına gelen en sık sorunlardandır.
  • acaba elektrikler kesildiğinde cd içinde kaldığından mı bozuldu ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10UR67

quote:

Orijinalden alıntı: 0toban

Garantisi duruyorsa gönder.

heralde öyle yapıcağım ancak para ne kadar isterler ki çok isterlerse gitti driving force gt için biriktirdiğim para

Para almamaları lazım.
  • garantisi yoksa yandık tahmini kaça patlar ki bu bluray işi
  • quote:

garantisi yoksa yandık tahmini kaça patlar ki bu bluray işi

Yaklaşık 100-150 lira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

quote:

garantisi yoksa yandık tahmini kaça patlar ki bu bluray işi

Yaklaşık 100-150 lira.

yapma ya inşallah garantisi devam ediyordur yoksa gitti güzelim dfgt parası
  • Garanti süreleri aldıgın yere bağlı ama genelde 2 yıllık oluyor
  • ne yani oyun esnasında elektrik kesilirse hemen blu-ray okuyusu mu bozuluyo ? ben de xbox'ı hassas zannederdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamer_1903

ne yani oyun esnasında elektrik kesilirse hemen blu-ray okuyusu mu bozuluyo ? ben de xbox'ı hassas zannederdim

Tabikide yılların verdiği eskilik tozlanma falan yardımıyla olmuştur.Ps3 ümü ilk aldığım gün elektriğimiz hep gidip geliyordu arızadan.En az 5-6 defa oyun açıkken gitti.Ama bişi olmadı.Yani biraz şansda var.Şanssız dönemmiş arkadaşınkide birde direksiyon parası biriktiriyormuş.Neyse kardeş inşallah garantisi vardırda kavuşursun direksiyonuna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockboy222

quote:

Orijinalden alıntı: Gamer_1903

ne yani oyun esnasında elektrik kesilirse hemen blu-ray okuyusu mu bozuluyo ? ben de xbox'ı hassas zannederdim

Tabikide yılların verdiği eskilik tozlanma falan yardımıyla olmuştur.Ps3 ümü ilk aldığım gün elektriğimiz hep gidip geliyordu arızadan.En az 5-6 defa oyun açıkken gitti.Ama bişi olmadı.Yani biraz şansda var.Şanssız dönemmiş arkadaşınkide birde direksiyon parası biriktiriyormuş.Neyse kardeş inşallah garantisi vardırda kavuşursun direksiyonuna.

inşallah hocam o değil bayrama denk geldik şimdi göndersem bayram diye bakmicaklarda ben ne şanssız adamım ya

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.