Şimdi Ara

PS4 GTA 5 TÜRKÇE DESTEK !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
0
Favori
11.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.change.org/p/rockstar-rockstar-games-playstation-4-gta-5-i%C3%A7in-t%C3%BCrk%C3%A7e-g%C3%BCncelleme?recruiter=26357987&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink

Arkadaşlar rockstara baskı yapalım ki görsün bizi türkçe destekler arttıkça oyun sektörü türkiyede o derece büyüyecek lütfen yardımlarınızı eksik etmeyin hepimiz psn üyesiyiz.eğer gta 5'iniz yoksa bile destek verin belki bir gün sizde sahip olursunuz ve bir bakarsınız ingilizce lütfen destekleri esirgemeyin.

• Bu işten tonla para kazanıyorlar ama iki çevirmen tutup da oyunlarına geniş dil seçeneği eklemiyorlar. Yahu Türkiye'de millet amatör çabalarına rağmen bu işi beceriyor, koskoca firmanın bunu yapmamasının mantıklı açıklaması yok. Dublaj değilki bu maliyeti yüksek olsun. Şu oyunu hikayeyi anlamadan oynamak zorunda kalanlara üzülüyorum.
    Yapay Zekanın Yanıtı

PS4 GTA 5 Türkçe Destek

PlayStation 4 (PS4) için Grand Theft Auto V'in (GTA 5) Türkçe altyazılı sürümünü oynamak istiyorsanız, aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

PS4 GTA 5 Türkçe Altyazı Nasıl Yapılır?

1. PS4'ünüzdeki PlayStation Store'a gidin.
    2. Arama çubuğuna "GTA 5 Türkçe" yazın.
    3. GTA 5: Premium Online Edition veya GTA 5: Premium Online Edition & Criminal Enterprise Starter Pack ürününü seçin.
    4. İndir düğmesine tıklayın.
    5. Kurulum tamamlandıktan sonra GTA 5'i başlatın.
    6. Oyun ayarlarından Dil seçeneğine gidin.
    7. Metin Dili olarak Türkçe'yi seçin.

PS5 GTA 5 Türkçe Altyazı

Aynı adımlar, PS5 için GTA 5'in Türkçe altyazılı sürümünü indirmek ve oynamak için de geçerlidir.

PS4 GTA 5 Türkçe Yama

PS4 için GTA 5'in fan yapımı Türkçe yama seçenekleri de mevcuttur. Ancak bu yamaların kullanımının oyunun çevrimiçi işlevlerini etkileyebileceğini unutmamak gerekir.

GTA 5 Türkçe Altyazı PS4

GTA 5'in PS4 sürümünde Türkçe altyazı desteği resmi olarak sunulmaktadır. Oyunun Premium Online Edition veya Premium Online Edition & Criminal Enterprise Starter Pack sürümlerini satın alarak Türkçe altyazılı olarak oynayabilirsiniz.

GTA 5 PS4 Türkçe Nasıl Yapılır?

GTA 5'in PS4 sürümünde Türkçe dil desteğini etkinleştirmek için oyun ayarlarından Metin Dili'ni Türkçe olarak ayarlamanız yeterlidir.

Bu adımları izleyerek PS4'ünüzde GTA 5'in Türkçe altyazılı sürümünü oynayabilirsiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Çaktım imzayı umarım rockstarın dikkatini çekecek ilgiye ulaşır
  • Türkçe yama zaten var sadece tr psnye koymasi yeterli zaten
  • Zeki Müren de bizi görecek mi?
  • olduğunu sanmıyorum olsaydı zaten güncellerdi rockstar
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxmehmetali

olduğunu sanmıyorum olsaydı zaten güncellerdi rockstar
    Yapmamız gereken bir şey varsa Rockstar Games'e ileride çıkacak olan oyunları için baskı yapmak olacaktır yoksa şu saatden sonra yapılan bir imza kampanyasın amacına ulaşması olanaksızdır heleki pc sürümü için Türkçe yama zaten mevcutken.
  • quote:

Bu işi gönüllü olarak yapan türk çeviri ekibimiz var bilgisayar platformu için hali hazırda bir türkçe yama var 2 yıldır uğraşıyor arkadaşlarımız ücretsiz olarak yayınladılar bu yamayı bunu alıp psye koymak çokda zor olmamalı bence rockstar yaparsa çok iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bati-Wan_Kenobi

quote:

Bu işi gönüllü olarak yapan türk çeviri ekibimiz var bilgisayar platformu için hali hazırda bir türkçe yama var 2 yıldır uğraşıyor arkadaşlarımız ücretsiz olarak yayınladılar bu yamayı bunu alıp psye koymak çokda zor olmamalı bence rockstar yaparsa çok iyi olur

Alıntıları Göster
    Keşke her şey imzalayınca olsa imza toplamak işe yaramıyor çoğu zaman önce ülkede korsan oyun alan kullanıcıların sayısının azalması lazım onun için fiyatların düşmesi lazım falan filan sonra official türkçe yama gelir belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C91197C34 -- 13 Temmuz 2015; 22:29:34 >

• Bu işten tonla para kazanıyorlar ama iki çevirmen tutup da oyunlarına geniş dil seçeneği eklemiyorlar. Yahu Türkiye'de millet amatör çabalarına rağmen bu işi beceriyor, koskoca firmanın bunu yapmamasının mantıklı açıklaması yok. Dublaj değilki bu maliyeti yüksek olsun. Şu oyunu hikayeyi anlamadan oynamak zorunda kalanlara üzülüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azor Ahai -- 13 Temmuz 2015; 23:21:44 >
  • İşe yaramayacak uğraşmayın adamlar yamayı alıp koymazlar kendi adamları veya anlaştığı ekip çevirir Rockstar'ın ayrıca GTA gibi bi oyuna sonradan dil eklenmesi çok zor. GTA 6'da bile gelmeyeceğini düşünüyorım belli olmaz.
  • Yanlış anlamayın da. Daha adam akıllı akk ye karşı hareket yapılamadı. Buna imza atmak resmen zaman kaybı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4spenox

Yanlış anlamayın da. Daha adam akıllı akk ye karşı hareket yapılamadı. Buna imza atmak resmen zaman kaybı.
    attım imzayı. Çok az da olsa bir umut. Bu arada GTA 5 arıyorum PS4 için istanbul içi. kaç kere alıp sattığımı hatırlamıyorum ama aldıgımda bi daha satmıycam
  • Gta dan daha çok RPG lere lazım yerelleştirme.
  • quote:

techno game
    GTA V Türkçe Yama - Techno Game
    http://technogame.net/gta-v-turkce-yama

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

quote:

techno game
    GTA V Türkçe Yama - Techno Game
    http://technogame.net/gta-v-turkce-yama

Alıntıları Göster
    Attık bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Father Gascoigne

Attık bakalım

Alıntıları Göster
    oyunu olmayan da imzalasın destek olsun demişsin güzel demişsin. Oyunu olmayanların imzalamasına gerek yok düz mantık yürütelim şimdi.
    Sen toplayacaksın 500.000 imza (farazi rakamdır)
    Rockstar oyun satışlarına bakacak. Tr psn den satış rakamları çıkacak 100.000 kopya satın alınmış. (iyimser davrandım)
    Peki bu nasıl iş diye sormayacaklar mı ?
    Sen Türkiye'den almadığın bir oyun için kendi ana dilinin eklenmesini istiyorsun tabi ki herkes ister ama yukarıda yazdığım duruma göre mantıklı mı ?
    Bu iş imza ile olmaz boşuna uğraşmayın.

• İmza kampanyası açmışsın ama yazında bin tane hata var önce onu bir düzenle bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0D5961688

İmza kampanyası açmışsın ama yazında bin tane hata var önce onu bir düzenle bence.
    türkiye'deki yetersiz bandrollü satış neticesinde tr altyazı malesef eksdldsjdfdfnmönsöfçs.
    hep aynı yalan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

türkiye'deki yetersiz bandrollü satış neticesinde tr altyazı malesef eksdldsjdfdfnmönsöfçs.
    hep aynı yalan...

Alıntıları Göster
    GTA 5 de kimse satışları bahane etmesin. PS3, PS4 ve PC olarak fazla fazla attı oyun. Daha fazla satış istiyorlarsada gözlerini toprak doyursun.
  • Dünya çapında yanlış hatırlamıyorsam 50 milyonlara dayanmış bir oyundan bahsediyoruz. Oyun muhabbetindede bsc de konuşuldu bu satış rakamları gerçekten cok düşük. İlkokul lu falan mısınız anlamıyorum 10.000 gibi rakamlar çok mu büyük geliyor? G
    Çok satmış mış Türkiye'de. 50.000 satış ya vardır ya yoktur, 50 milyonun %0.1 i eder. Anlayacağınız dilden yazayım haftalık 50 tl alan ogrenciyseniz %0.1 i 5 kuruş yapar. 50 kuruş bile değil 5 kuruş. 900 tl asgari ücretle çalışan biriyseniz 90 kuruş yapar hadi iyi yine 1 tl ye yakın bir zam :D

10.000 tl ye çalışan biriyseniz 10 tl yapar. 3 durumdada 5 kuruş,1 tl,10 tl fazla para almak ne kadar seyinizde olur onuda bir düşünün.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.