Şimdi Ara

PS3 soğutma projesi, tavsiye ve düşüncelerinize ihityacım var..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ps3 aldım gnctrll kampanyasından. tv sehpasının rafına yerleştiricem ama PS3 ün arkasından ve yanlarında 5-10 cm arası mesafe kalıyor. çok ısınır diye düşünüyorum. bende yerleştireceğim gözü arka tarafına egzost fanı takayım dedim. sizde işe yarar mı ? bir zararı olur mu? üst rafa koyacağım için toz almaz diye düşünüyorum. zaten ev temiz çok tozlu değil.
    resimde görülen kırmızı dairenin yerine takıcam ps3ün arkasına denk gelicek sıcak havayı dışarı üfleyecek ön tarafa tamamen açık olduğu için soğuk hava içeri çekilecek böylece bir tek yönlü bir hava sirkülasyonu oluşacak. fan olarak 8lik fan düşünüyorum, 5 volt ile çalıştırsam yeterli olur sanırım, hem sessiz de olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drhope -- 30 Mayıs 2012; 12:40:10 >

• arkadaşlar kimsenin bir fikri yok mu ?
    3 tane aynı mesajdan görünüyor mesajı gönderirken server hatası aldım meğersem konu açılmış.
  • Tam bilgim yok bu faan lar konusunda Ama öyle Daracık yer olursa Ps3 ısınır elbette Ve ilerde Sarı ışık hatası veriri Bence gayet mantııklı düşünmüşsün kardeşim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.