Şimdi Ara

PS3 ü Bozulanlar İçin Bilgi(resmi garantili) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
7.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

SONY e attığım mail(hala cihaz gelmedi)

Selam sony yetkilileri aldığımız ve kısa sürede bozulan ps3 için size bilgi amaçlı mail attığımda gelen klasik (otomatik mail) mailde işlem sırasına göre cihazların değiştirildiğinde ve en kısa zamanda gereken işlemlerin yapılacağı yanıtıdan sonra düşündüm ki niye sony aldık malesef oğlum ve ben play stationları (ps1-ps2-ps3) hep aldık ama nerdeyse 20 gün olmasına rağmen ps3 müz hala gelmedi ve acaba almakla hatamı yaptık keşke xbox 360 ocakveya şubattaki türkiye lansmanını mı bekleseydik ?

Sormak istediğim şu ps3 ümüz nezaman gelecek diye sormayacağım çünkü aynı otomatik mail gelecek sorum şu ps3 almakla sizce hatamı ettik?

not: Tamir süresinin max 30 işgünü olduğunu ,15 günde gelmiyecekse ödünç cihaz alınabileceği konusu hakkında bilgimiz var.

Gelen Cevap

Değerli Sony Dostu,

Mesajınız ve Sony ürünlerine gösterdiğiniz ilgi için teşekkur ederiz.

Cihazınız ile ilgili tüm yasal haklarınız sony tarafından gereken çerçevelerde uygulanmaktadır. Cihazınız ile ilgili en kısa sürede tarafınıza bilgilendirme geçilecektir.

Bilginize sunar,esenlikler dileriz.

Saygilarimizla,

Sony Eurasia Pazarlama AS

Musteri Bilgi Merkezi

Tel: 216- 444 76 69 (SONY)

E-posta: bilgi@eu.sony.com

No Comment

• Bence bizzat eurasia nın genel merkezine gidin daha önce demiştim.Hatta yanılmıyorsam bu telefon numarası oranın...
  • selam

PS3 hala gelmedi ve ben bugün XBOX 360 ELİTE siparişi verdim.

Sony Müşteri Memnuniyetini takip eden varsa bu topic i dikkate alabilir.

psn: labrax

GAMERTAG: 2 gün sonra belli olacak

SONY

xbox360 elite
  • Xbox 360 Elite'in hayırlı olsun . Nereden aldın?
  • Atik elektronikten (çok ilgili bir satıcı) Fiyatı sormayın
    quote:

Orjinalden alıntı: Jestman

Xbox 360 Elite'in hayırlı olsun . Nereden aldın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi labraxx -- 9 Ocak 2008; 15:46:57 >
  • selam

bugün sony le yaptığım görüşme sonucunda yaklaşık 30-40 gündür resmi garantili bekleyen ürünlerin

değiştirilmesi için yeni gelen ürünler gümrükteymiş bu hafta çekilme işlemleri yapılıp hafta sonuna doğru

gönderilecekmiş.ş.ş.ş.

• dostum sen bunu sikayetimvar.com'a yazdın mı?orası baya iyi bu işte.
  • dükkan garantisi daha iyi vallaha ne bu ya bekle bekle omur biter be harbidenyani........
  • quote:

Orjinalden alıntı: Keops|Egypt

O aninda degistren kisi bendim arkadaslar, dogubanktan almistim, onlarda tamir onermisler, servise almak istemisler di fakat ben yeni bir kutu ps3 alip bozuk olani birakip ciktim

adamı linç ederler bea
  • quote:

Orjinalden alıntı: labraxx

selam

bugün sony le yaptığım görüşme sonucunda yaklaşık 30-40 gündür resmi garantili bekleyen ürünlerin

değiştirilmesi için yeni gelen ürünler gümrükteymiş bu hafta çekilme işlemleri yapılıp hafta sonuna doğru

gönderilecekmiş.ş.ş.ş.

Merhaba,
    daha öncede yazdım, Sony'i cezalandırmak istiyorsan sanayi bakanlığına şikayet et, 30 iş gününü geçen tamir süresi nedeniyle cezasını keserler, 170 YTL (belki yılbaşında artmıştır) gibi bir cezada olsa ceza cezadır. Yapacağın sadece belgelerle ve dilekçe ile başvurmak, sorun yaşayan tüketiciler başvurmazsa bu gibi durumlarla her zaman yüzyüze kalırız.
    Yukarıda arkadaşın biri nasıl arızalısını bırakıp yenisini dükkandan alıp çıkdıysa ve bunu linç edilmeden yaptıysa, benim görüşüm, satıcının geçmişde tüketici ile yaşadığı sorunlardan aldığı dersden dolayıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilse -- 15 Ocak 2008; 17:23:54 >

• 3K yüzünden XBOX 360 almaktan vazgeçmiştim, şimdide bluray sorunu yüzünden ps3 almaktan. Gülme komşuna gelir başına olayı gerçek oldu resmen ya. Arkadaşım Amerika'dan getirtmişti ntsc alet. Taktığı ilk cd'nin 10. dakikasında makine kilitlendi ne cdyi veriyordu ne bişi. Daha 10. dakikasında yaa Geri gönderildi cihaz amerika'ya, iki ay sonra yenisi geldi fakat güzelim Formula 1 oyunu gümbürtüye gitti.
  • ARKADASLAR OYUNLARIM CALISMAMAYA BASLADI 10 15 KERE ILLAKI KAPAYIP ACMAM GEREKIYOKI OYUNA GIRIYIM SIZCE SORUN NE NE YAPMAM LAZIM
  • tamir için bildiğiniz yer var mı teşekkürler.
  • arkadaşlar hertürlü ps 3 arızalarınız garantili bir şekilde yapılmaktadır
    sis_elektronik_3453@hotmail.com
  • hort
  • arkadaşlar yardımınıza ihtyacım var ps3 mde oyun oynarken bir anda dondu ve kırmızı ışık yandı
    daha sonra defalarca açmaya çalıştım ama makine açılmadı sarı ışık yanıp sönüyo ve tekrar kırmızıya dönüyo
    yardımcı olursanız cok sevinirim şimdiden teşekkürler ......
  • Konu hortlamış acaba konuyu açan arkadaş ne yapmış?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda_83

arkadaşlar yardımınıza ihtyacım var ps3 mde oyun oynarken bir anda dondu ve kırmızı ışık yandı
    daha sonra defalarca açmaya çalıştım ama makine açılmadı sarı ışık yanıp sönüyo ve tekrar kırmızıya dönüyo
    yardımcı olursanız cok sevinirim şimdiden teşekkürler ......

YLOD, yani "Yellow Light Of Death". PS3 üzerindeki işlemci ve grafik çipinden herhangi birinde günlük kullanımdaki aşırı ısınma/soğumaya dayalı olarak lehimlerde temassızlık olma sorunu. Garantiye yollamanı tavsiye ederim, eğer garantin bittiyse aşağıdaki videodaki "yeniden akıtma" çözümünü deneyebilirsin.

http://www.youtube.com/watch?v=4_Ic1_TY-GU

• rakgitarmen yardımcı olup bilgilendirdiğin için cok tşk.
    servise götürdüm donanım hatası olduğu söylendi yaptılar iki gün sonra yine bozuldu bakalım bundan sonra ne olacak :(
  • arkadaslar benim dualshock3um bozuldu ps3 kapali konumdayken kirmizi isigi yanarken ps tusuna basinca ps3u aciyor ama acildiktan sonra hicbir tusu calismiyor ps tusuda dahil olmak uzere bu sorun kolu pcnin usbsinden sarj ettikten sonra ortaya cikti ve kol uzerinde sony falan yazmasina ragmen yan sanayi gibi bisey sizce ne yapip kolu tekrar calisir duruma getirebilirim??? kablosuyla ps3e falan bagladim ama gormuyo aleti
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.