Şimdi Ara

Ps3 yaptığım hata ibretlik olsun (Bütün oyunlar için geçerli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gta4 oynıyodum paşa paşa görevlerimi yapıyodum %90 gelmiştim oyunun sıkıldım helikoptr alayım gezeyim derken küçük görevlerden birisi çıktı gittim zaten adı üstünde küçük görev önemsiz ama gidi yapayım dedim görev bittikten sonra sol üst köşede save ediliyor lütfen ps3 kapatmayınız yazıyordu beklerden save etmesini birde baktım bu diğer save edişlerinden daha uzun bitmiyolar allah bitmiyor sonrada biraz balkona çıkayım bişeyler içeyim derken aradan yarım saat geçti hala bitmemişti bir yarım saat daha bekledim hala bitmemişti artık oyundan çıkmak zorunda kaldım oyundan çıkınca ps3 2 dıtt sesi geldi anladım bişey olduğunu oyuna bir daha girdim ve bu sefer hata kodu vardı hata koduda anlatmak istediği save işlemi gerçekleşmedi hata anlamına geliyordu oyuna bir girdim ki girmez olaydım %0 kısmına gelmişti acaba yanlış hesaba mı girdim diyerek bir daha cd çıkarıp sonra hesabıma girerek cd taktım aynı hataydı siz siz olun save ederken birşey yapmayın yoksa ps3 olursunuz böyle durumlarda oluyor ama şimdi napcağımı bilmiyorum gidip gta 4 takaslıcam onun yerine cod4 alıcam yada assians creed

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkaN ! -- 29 Haziran 2008; 19:30:19 >

• o hata kaçınılmazdı bence, çünkü eğer dediğin gibi 1 saat beklediysen reset atmaktan başka yapcak birşeyin kalmıyor
  • Takaslama yerine internetten save indirebilir,kaldığın yerden devam edebilirsin
  • nıye takaslıycan arsıvlık oyunu online oynasana
  • gta4 gta4 tür takaslama bence her gün yeni yeni şeyler görüorum nette oyunla ilgili gizli yerler gizli arbalar die
  • Belirli aralıkalrla oyunlardaki Save'lerinizi flash diske yedeklemek en mantıklısı ben öyle yapıyorum.
  • BANA VER
  • 1 saat save mi olur ya zaten oyun demiş sana baştan başla diye arkadasın dedi gibi save dosyasını indir kaldıgın yerden devam et ama bence bidad hiç oynama
  • valla kacınılmaz başına gelmiş uzme kendini istersen save dosyarını indir nete ps3 yukle istersende tekrar oyna daha cok tadını cıkar
  • quote:

Orjinalden alıntı: omer1990

Belirli aralıkalrla oyunlardaki Save'lerinizi flash diske yedeklemek en mantıklısı ben öyle yapıyorum.

+1
  • Kardeşş TAkas yapmak istersen EURO 2008 veya GT5 verebilirim sana.. bys
  • dostum internetten save game indir zaten yüzde 90ı bitirmişsin salla devamını bu arada save gamei ararsan gamefaqs.comu önerebilirim
  • Uf biz neyapalım

Ps3 kullanıcıları oyunu yesin bitirsinler pc kullanıcıları baka dursunlar nasıl iş bu ya. Ben 2 katı fazla para verdim pc ye ama oyunlar ps3 e çıkıyor

Zaten 1 kuruş bile harcama yapmam artık pc ye direk konsol alırım.

Konuyu dagıttığım için kusura bakmayın. GTA4 için ekimi beklemek zor geliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: zamirpolen

Uf biz neyapalım

Ps3 kullanıcıları oyunu yesin bitirsinler pc kullanıcıları baka dursunlar nasıl iş bu ya. Ben 2 katı fazla para verdim pc ye ama oyunlar ps3 e çıkıyor

Aynı şeyleri zamanında bende çok yaşıyordum dostum ve sonunda PS3 aldım.

Ama hâla ekran kartına, işlemciye, rame...vs para yatırıyorum. Elimde değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 1 Temmuz 2008; 22:23:09 >

• quote:

Orjinalden alıntı: 007Fatih

quote:

Orjinalden alıntı: zamirpolen

Uf biz neyapalım

Aynı şeyleri zamanında bende çok yaşıyordum dostum ve sonunda PS3 aldım.

Ama hâla ekran kartına, işlemciye, rame...vs para yatırıyorum. Elimde değil

bende bu yıl dayanamadım ve verdim parayı kuzene 10 temmuz da getirecek.en çok da yazın oluyor böyle oyun bekleme ve sıkılma geçen yılda temmuz ortasında acayip sıkılmıştım.çık artık bioshock,crysis,bia3(ki bia hala çıkmadı sağolsun) derken hepsi ertelendi.ama artık ps3 geliyor bia ya gerek yok mgs4 var.gaza gelip birde 6 oyun söyledim bakalım kaç ay götürecek beni oyunlar.

• internetten save indiremezsiniz
    çünkü belli başlı ps3 oyunlarının savegameleri PSN ID lere kilitli haldedir.
    başka PSNlerde kullanılamaz. ödül sistemi olduğundan gta4de bu oyunlardan biri
    yani geçmiş olsun arkadaşım
  • valla ben oyunlrimin hepsini bitirdikten sonra makina bozulmustu ve belki duzelir diye full format attim 3.5 saat surmustu.tabi ki save lerde yok oldu oyunlari tekrar bitirmeye gozu kesmedi aklima hemen GAMEFAQS geldi 10 yakin oyunun save ini indirdim ve suan kullaniyorum.indirdiklerimin arasinda GTA4 de var.DXM06 her turlu oyun save ini indirebilirsin kilit falan yok.sadece bolge ayrimi var save lerde.ayrica yeni update te sadece WARHAWK da var trophie destegi.
  • konuyu dagıtmak istemem ancak arama yaptıgımda bulamadım,

sorunum şu ki; bende bir usb kol var ancak euro 2008 futbol oyununda kosma tusuyla sut tusu yanyana olmus:s

ama kullandıgım joystick ps3 uyumlu yane tum tuslar calısıyor ancak ben tusları sixaxsis gibi ayarlamak istiyorum:S

bilen anlayan varsa beri gelsin,
  • Yaw 3 tane ps çıktı üçündede şu memory card sorununa çözüm bulunamamışKaç oyunum böyle güme gitti en çok elektrik kesintisi yüzünden meydana geliyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.