Şimdi Ara

Psikoloji Öğrencisinden Psikoloji Yazacaklara UYARILAR/TAVSİYELER (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
3
Favori
9.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    pmden görüşün arkadaşlar. upupupupupup
  • +1, psikoloji son yıllarda tam olarak cazibesini kaybetti, psikologların hakları meslek yasası çıkartılıp korunmadığı sürece daha da kötüye gidiş olacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de hazırlık bitti birinci sınıfa gectim psikolojide.
    Sıralamam 28k idi gecen sene ve hukuk-psikoloji ikileminde kalmistim.
    Nihayetinde ilgim daha fazla oldugu icin psikoloji sectim.

Bölümü gercekten istedim ve seviyorum ancak gelecek kaygisi daha simdiden mevcut.

Suan için tek çözümüm ileride kpss de gercekten iyi bir puan ile en azindan büyük sehirlerde bi hastanede calismak gibi geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Renimva R kullanıcısına yanıt
    Büyük şehir dediğin Maraş, Urfa, Şırnaksa okey.
  • 57k sıralamam var 40k dan pdr yazmaya başlıcam , aslında psikoloji isterdim sonucum hiç beklediğim gibi gelmedi.

Pdr önerir misiniz , birde 40k daki muğla sıtkı koçman üninin gelme ihtimali nedir sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • leyls1 kullanıcısına yanıt
    ümidini kırmak gibi olmasın ama gelmez galiba 17k fark var arada
  • Kadir has psikoji yazılırmı dostum

• Nişantaşı psikoloji yazılır mı??

• psikolog97 P kullanıcısına yanıt
    tamamdır teşekkürler , allah yardımcınız olsun size de okulunuzda :)
  • Evlad-ıOsmanlı kullanıcısına yanıt
    TPD tarafından akredite edilmemiş bir bölüm öncelikle. Hukuk istemiyorsun belli ki hukuk yerine ekonomiyi öneririm.
  • mamoli76 kullanıcısına yanıt
    ben nişantaşında hiçbir bölüm yazmazdım ama yine de sen bilirsin. türkçeyle arasında kalmıştın. öğretmenliklerde mülakat geldi bu sene ama kalkacak haberleri var. ben olsam öğretmenlik yazardım pdr ya da türkçe.
  • leyls1 kullanıcısına yanıt
    rica ederim :)
  • Tm3 20k yım, yurtdışında çalışmak ve orada yaşamak istedigim için ingilizce eğitim olmazsa olmazlarımdan, odtü sosyoloji istiyorum ve sevdiğim de bir alan, sizce gitmeli miyim yazarsam gelir odtü

PDR tutmuyor. Yıldız Teknikte türkçe mi nişantaşında psikoloji mi

• Thexgallagher kullanıcısına yanıt
    yurtdışı istiyorsan sosyoloji iyi bir bölüm bunun için. okul da çok iyi. ama özelleri de bir araştır derim
  • mamoli76 kullanıcısına yanıt
    yine bir rehberlikçiye ya da mezunlara sor ama benim düşüncem yıldız teknik türkçe
    Teşekkür ederim cevap için, özel düşünmüyorum ya, kafama takılan şu ki risk almak olur mu sizce odtü sosyoloji iş bulma açısından?

• Öncelikle konu için teşekkürler
    Yazdıklarınızdan ve diğer yazan kişilerden dolayı psikolojiden soğudum denilebilir pdr çok daha mantıklı şu durumda yani ben bunu anladım.
    Benim sıralamam tm3 80k tm1 90k sıralamaya sahibim sizce özel %25 %50 burslu pdr mi dersiniz yoksa gazi marmara istanbul ytü dokuz eylül iktisat mı tabi bunlarından arasından da seçmek gerek :(.
  • Hocam siyasal hakkında bilginiz var mı? Yani %50 mef hukuk mu istanbul siyasal mı ?

• Thexgallagher kullanıcısına yanıt
    eğer akademisyenlikse amacın iyi bir tercih olur ama onun dışında sosyolojinin iş alanlarını pek bilmiyorum kpssyle kamuya atanmak dışında.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.