Şimdi Ara

PSN KARDEŞLİK (FİFA 12)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kuzenim için FİFA 12 alacağım.Bunun için bir psn kardeşliği arıyorum.FİFA 12 oyunu isteyen varsa bana PM yoluyla ulaşabilir.Kardeş olmak isteyen kişi kart ilede alabilir hesabına para çıkarırız , isterse hesaba para çıkarır kartımla alırım sıkıntı olmaz.Güven ve referans sıkıntım yoktur.Kardeş olmak isteyen kişidede böyle problem olmasın lütfen

Oyun 130 TL

Kişi Başı Ödenecek Miktar : 65 TL

• Pm attım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokberk26

Kuzenim için FİFA 12 alacağım.Bunun için bir psn kardeşliği arıyorum.FİFA 12 oyunu isteyen varsa bana PM yoluyla ulaşabilir.Kardeş olmak isteyen kişi kart ilede alabilir hesabına para çıkarırız , isterse hesaba para çıkarır kartımla alırım sıkıntı olmaz.Güven ve referans sıkıntım yoktur.Kardeş olmak isteyen kişidede böyle problem olmasın lütfen

Oyun 130 TL

Kişi Başı Ödenecek Miktar : 65 TL

Son durum nedir?
  • Alım yapılmıştır.Konu kapanabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokberk26

Alım yapılmıştır.Konu kapanabilir

Hayırlı olsun.
  • almak isteyen varsa ben psn hesabımdaki fifa12 yi satıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarkocaoglu

almak isteyen varsa ben psn hesabımdaki fifa12 yi satıyorum

Arkadas satistan vazgemis, fifa 12 satmak isteyen olursa pm atabilir.
  • bende fifa12 almayı düşünüyorum arkadaşlar daha önce psnden oyun almadım,ortak almak isteyen pm atsın..
    bi kardeşlikte biz yapalım:)
  • Herkese slm ben psn hesap şifresi ve adını arkadaşkarımla paylaştım şimdi hesabıma giriyorum ama hiçbir oyunu indiremiyorum hesabımı aktif yap dediğimde 5 hesabın aktif diyor ne yapmalıyım
  • Merhaba ;

Bende fifa 12 pc origin download seri numarası var , artık ps3 e geçtim ve playstation dan devam etmek istiyorum. Orjinal PC oyunu ile Playstation oyununu yada hesabını takas etmek isteyen var mı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.