Şimdi Ara

PSN ve Cüzdan Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 15 gün önce almış olduğum ps4 13 gündür yatıyor ve bunun sebebi kredi kartımla yaptığım ödemeyi kabul etmiyor. Önceden aynı adres ve kart numarasıyla defalarca cüzdana ekleme yapabilmişken şuan hata alıyorum.Bundan 4 gün önce müş.hiz.lerinden arkadaşlar 72 saat beklememi söylediler bekledim yaptım gene olmadı. Bankadaki adres bilgilerime baktım onlarda da herhangi bir sorun gözükmüyor. Sonra ininal kart aldım onla da ekleme yapamadım. Öncelikle söylemek istiyorum artık nette yazılan herşeyi yaptım,sonuca ulaşamayıp son çare olarak burdan yazıyorum.

Bu problemi yaşayan başka kişilerde var. Bunun çözümü yok mu?

• Ben de bu sorunu yaşıyorum, yok mudur bir çaresi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • US store ile psn ac ve amazondan kart alip oyle yuklelem yap
  • Selam hocam. KRML_KNN arkadaşın önerisi gibi, amazon.com dan psn card satın alıp us psne yükleme yaparak oyun satın alabilirsiniz. Us psn açıp kodları gireceksiniz. Daha sonra ps4 cihazınızda açtığınız bu us psn hesabınızı ana hesap olarak etkinleştireceksiniz. Us Psn den aldığınız oyunu tr psn hesabınızla ana hesap yaptıktan sonra girip oynayabilirsiniz. Us psnde çok daha ucuza geliyor oyunlar.
  • Arkadaşlar bende bu sorunu yaşayanlardanım. Öncelikle şunu belirteyim bende sanal karttan farklı zamanlarda alışveriş yaptım. En son plus üyeliği almak istediğimde cüzdana ilk seferde sanal karttan para yükledim ve ardından ikinci defa para yüklemek istediğimde hata vermeye başladı. Aradım müşteri hizmetlerini dediler sanal kart kabul etmez, bende bu zamana kadar hep sanal kart kullandım o zaman nasıl oldu peki. Uzatmayacağım arkadaşlar sistem asıl kart istemekte. Sanal kartla para yüklemede alınan hatalardan dolayı hesap geçici olarak bloke oluyormuş ayrıca. Şimdiden yapacağınız iş fatura bilgilerinden sanal kartı çıkarıp asıl kart bilgilerinizi girin. 72 saat sonra cüzdana para yükleyebilirsiniz.
  • Sanal kartla ilgili bir problem değil. Sistemle ilgili bir problem. Sanal kart kullanmayanlarda karşılaşıyor. Zaten öyle bir saçmalıkta olamaz. Cüzdana kendiniz para eklemeye çalışmayın. Otomatik para ekle açık olsun. Direkt satın al diyerek satın alın zaten kendisi otomatik olarak cüzdana parayı ekleyecek. Sanal kart yada asıl kart olması önemli değil. Sistem buna bakmıyor. Limit alacağınız ürünün fiyatından fazla olsun. Kart bilgilerini her seferinde sistemden silip satın alırken tekrar yazıyorsanız buda problem. Böyle yapıyorsanız da yapmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • önceden olan işlem artık olmuyor. Aynı kredi kartı aynı bilgiler ama sonuç farklı. Sanal kart kullanmıyorum ama hatayı alıyorum. Sony müşteri hizmetlerini aradım bildiğim şeyler tekrar tekrar söylediler sonunada bankanızla görüşün dediler. Banka ile görüştüm onlarda herşey normal dedi ve bu işlem yaklaşık 1 aydır sürüyor.PSN plus alamadığım için online da oynayamıyorum. ARTIK BİR ÇÖZÜM BULSUN sony yetkilileri. Çok sayıda insan mağdur bu durumdan. Bu kadar vurdum duymazlık olamaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.