Şimdi Ara

Psp 3004 kırma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
12.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok anlamıyorum bu versiyon işlerinden. Şu an içinde 5.50 var. Sanırım hafıza kartından oyun çalıştırabilmesi için 5.03 yüklenmesi gerekli.
    Anlayan birileri ayrıntılı olarak neleri nasıl yapmam gerektiğini anlatabilir mi?

Mobil sürümden bağlandığım için arama butonu yok. Eğer daha önce açılmış konu varsa link de verilse olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nothing else... -- 20 Nisan 2010; 23:20:10 >

• Öncelikle forumda illegal içerik paylaşımı yasak. Soruna gelince 5.50 versiyon henüz kırılmadı. Versiyonu 5.50 den 5.03 e düşüremezsin. Kırılana kadar beklemen gerekecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysff_srdr -- 21 Nisan 2010; 0:25:46 >
  • Abicim aynı sorun bende de var yanlışıkla yükseltmişim 5.50 ye şimdi de kırdırmak istiyoru ama kırılmıyo diyolar. Pandora pilk yöntemi diye bişey duyudm belki o yolla olabilirmiş ama bende bilmiyorum. maalesef beklemek zorundayız sanırsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: MythButcherCop

Abicim aynı sorun bende de var yanlışıkla yükseltmişim 5.50 ye şimdi de kırdırmak istiyoru ama kırılmıyo diyolar. Pandora pilk yöntemi diye bişey duyudm belki o yolla olabilirmiş ama bende bilmiyorum. maalesef beklemek zorundayız sanırsam

3000 serisi ise pandora yapılamaz malesef.
  • hocam bende şimdi psp slim-lite 3004 var version 6.35 bunu kırmak istiyorum yardımcı olur musunnuz lütfenn..:)acill..:)
  • benimki daha kötü psp 3004 var ver 6,60 bitirtin bizi be 6.60
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.