Şimdi Ara

PSP GO'DA INVIZIMALS NASIL OYNANACAK?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar.ben 1 aya yakın bir süredir psp 2000 imi satıp psp go almayı düşünüyordum.nihayet psp 2000'imi bugün elden çıkartabildim.psp kameramı ise psp go'da invizimals oynarım diye satmamıştım ve invizimals için baya heveslenmiştim.psp go'da invizimals oynayamama neden olcak tek şeyin go'nun kamerayla uyumlu olmaması olduğunu ve bu yüzden de psp go için kamera adaptörü almam gerektiğini biliyodum.

daha sonra psp go'yu almaya gittiğimde satan kişi içine hangi oyunları yükletmek istediğimi sorduğunda invizimals'ın da içinde olduğu bi liste verdim.adamsa bana invizimals'ın sadece internet bağlantısı olduğunda oynandığını,kendisinin bunu denediğini ve başaramadığını falan söyleyip çok garip bi açıklama yaptı ve o anda psp go'dan vazgeçme noktasına kadar geldim ve dükkandan psp go'yu almadan çıktım.eğer söyledikleri doğruysa ve invizimals oynayamayacaksam her ne kadar go'yu çok sevsem de sırf invizimals oynayabilmek için 3000 serisi almak zorunda kalcam gibi görünüyo.

birisi beni bu konuda aydınlatırsa çok mutlu olurum.yani invizimals internet bağlantısı gerektiriyo mu gerektirmiyo mu?ve psp go'da invizimals oynanabiliyo mu oynanamıyo mu?

teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinan1565 -- 7 Mayıs 2011; 18:46:22 >

• internet gerekmiyor ama o oyunun sadece umd si var (yani psnden indiremiyosun psp go'ya, adam onu demek istemistir)yada internetten kopyasini indiricen(cfw yukleyip oynucan).
  • internet üzerindeki yabancı sitelerde genelde oynanamayacağına dair bilgiler var.sizin bu oyunu psp go'da deneme fırsatınız oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan1565

internet üzerindeki yabancı sitelerde genelde oynanamayacağına dair bilgiler var.sizin bu oyunu psp go'da deneme fırsatınız oldu mu?

eğer kamera çalışırsa psp go da(adaptörle çalıştığını söylüyolar bi bilgim yok) o zaman oynar ama o oyunun ibde trap kartı var onunla oynanıyor .
     PSP GO'DA INVIZIMALS NASIL OYNANACAK?
    bu resmi biraz büyütüp bastır ozaman oynarsın(yani trap cardsız oynarsın)..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pcoyuncy -- 8 Mayıs 2011; 19:07:45 >

• tamam ilgilendiğin için teşekkürler
  • Oynayamazsın Psp go kamera desteklemiyor.Yüklesen bile camçin yok diye açılmaz oyun.
  • kamera destekliyor ancak bi aparat takman gerekiyo.psp converter cable adaptor diye.o da turkiyede yok.yurtdışından getirtmem gerekcek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.