Şimdi Ara

PSP remote kontrol ile hangi ps3 oyunları oynanabilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkeze merhaba ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler....

arkadaşlar PSP sahibiyim ve 2gün içinde PS3 alacağım. 2. kol alıp almamam sizin vereceğiniz bilgilere bağlı.
    PSP'nin menüsünde bildiğiniz gibi ''Remote Play'' seçeneği war.

1) Bu Remote Play özelliği sayesinde hangi PS3 oyunlarında PSP'mi kol (joystick) olarak kullanabilirim ?

2) Duyduğum kadarıyla şuan sadece GT5 i destekliyormuş. doğrumudur? yoksa tüm oyunlarda kol olarak kullanabilirmiyim?

3) Oyunlarda SixaxiS in 6yöndeki hareketleri algılama özelliğe sahip oluyormu PSP?

4) Bir sorumda PS3 aldığımda içinden cıkacak SixaxiS in titreşim özelliği bulunuyormu ? yoksa titreşimli kollar sadece harici olarakmı satılıyor? Ayrıca titreşimli kol ile titreşimsiz kol arasında kalite, dayanıklılık farkı tarzında birşey warmıdır?

• 3- olmuyor
    4- sixaxis te titresm yok dualshock 3 te sixaxis özelliide oluyor sanırım :) kalite dayanıklılık 2 side aynı fark olucanı zannetmiorm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DuKabey -- 8 Ağustos 2008; 4:12:24 >
  • teşekkürler Dukabey verdiğin bilgiler için. diğer sorularıma yardımcı olabilecek rütbeli arkadaşlar aranıyor =)
  • bende bunda 1 ay once (ps3 psp iliskisi) diye bir konu acmıstım butun bılgıyı asagıdakı lınkden alabılırsın

http://resim.donanimhaber.com/m_24930067/mpage_1/key_//tm.htm#24940107
  • sayende yıkılmış durumdayım :/ gerçekten joystick olmuyormu off yha
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkghost

sayende yıkılmış durumdayım :/ gerçekten joystick olmuyormu off yha

olmuyor ben denedim

yapabileceğin şeyler şunlar

psp yi bağlayıp ps3 ündeki müzikleri dinleyebilirsin videoları izleyebilirsin resimlere bakabilirsin slideshow olarakta gösteriyor ama oyunları oynayamassın ve kol olarak kullanılamıyor ben çok denedim beceremedim bir türlü

2 çeşit bağlantı yapılıyor 1 modem üzerinden , 2 direk bağlantı ,modem üzerinden çok yavaş veri akışı var , direk bağlantı yapınca çok uzaklaşmadığın müddetçe güzel veri akışı oluyor ama mesela film izliyorsun diyelim ileri alınmıyor film ileri almaya kalkarsan kapanıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.