Şimdi Ara

PTT 1. Lig ve 2. Lig den takım oyuncu tavsiyeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31
Cevap
0
Favori
25.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar takım olarak Aklımda Necati'li Karsiyaka var ama öneri varsa umut vadeden 7-8 sezona ust seviye olabilecek bütçesi iyi reputasyon yüksek alt lig Takım'ı Lazım

• Bizim vereceğimiz isimlerden çok, büyük takımların genç oyuncularını kirala.

Serbest oyunculardan işine yarayanı al.

Zaten alt liglerde fazla bütçe yok. Ancak bu şekilde transfer yapabilirsin.
  • MA11 kullanıcısına yanıt
    Bakacağım hocam yabancı eleman almak Lazım tabi bütçeye bakıp yüksek reputasyon ve bütçeli alt lig Takım'ı Alıp oynamayı düşünüyorum Necati ve Gokhan Ünal olması Ksk ya çekiyor beni ya da daha aşağılardan bakarım öncelik yaslı Kurtlarla ust lige çıkmak Uç büyüklerden ise yarar elemanlar kiralamak şeklinde olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: boatswain

Bakacağım hocam yabancı eleman almak Lazım tabi bütçeye bakıp yüksek reputasyon ve bütçeli alt lig Takım'ı Alıp oynamayı düşünüyorum Necati ve Gokhan Ünal olması Ksk ya çekiyor beni ya da daha aşağılardan bakarım öncelik yaslı Kurtlarla ust lige çıkmak Uç büyüklerden ise yarar elemanlar kiralamak şeklinde olacak
    Oyuncu çokta hocam gelmiyor maalesef. Amatör ligden PTT ye çıktım kimse kaale almıyor beni.
  • tanerali kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bende Göztepe ile başlayacağım bir kaç Gözüme kestirdiğim oyuncu var vlemicx ile Giray i kiralık yollayınca takımda para kaynağı oluşuyor resmen 1.7 m euro daha oluyor onları kiralayıp iyi antrenörler stopere mensah sag bek yedeğe Muslu sol bek yedek İlhan Eker sag Kanada ve ortasaha Göbek transfer yapınca ligden çıkar gibime geliyor bakalım ne yapacagım
  • quote:

Evet hocam bende Göztepe ile başlayacağım bir kaç Gözüme kestirdiğim oyuncu var vlemicx ile Giray i kiralık yollayınca takımda para kaynağı oluşuyor resmen 1.7 m euro daha oluyor onları kiralayıp iyi antrenörler stopere mensah sag bek yedeğe Muslu sol bek yedek İlhan Eker sag Kanada ve ortasaha Göbek transfer yapınca ligden çıkar gibime geliyor bakalım ne yapacagım
    Hangi takımla başladınız hocam
  • Göztepe hocam
  • quote:

Göztepe hocam
    Altay'da bu sabah sezonu bitirdim. Zar zor olsa da PTT ligine çıkabildik.
    Hem 2. lig'de, hemde yeni sezon için aldığım oyuncuları(free agent) paylaşırım.

Şuan aklımda sadece çılgın forvetim, İbrahim Ülüm var.

Edit: Ben hala 15 oynayanlardanım. Size hangi oyun için lazım hocam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scartor -- 14 Ocak 2016; 20:44:29 >
  • 16 hocam süper lige çıkarım ama orada kalırmıyim bilmem
  • quote:

16 hocam süper lige çıkarım ama orada kalırmıyim bilmem
    Karşıyaka'yı almayın, kanser olursunuz.
  • Bu mesajı attıktan hemen sonra 2. Karşıyaka dönemine başladım, Allah utandırmasın.
  • Hocam bende Ksk düşündüm kadrosu daha elit ama fiyat performans düşük ve stad sıkıntısıda Göztepe ile birlikte var ben Mart ayına geldim 1 puan farkla liderim
    Mehmet Guven Musa Çağıran gibi 1. Lig e kalite katan iki ortasahayi da uyguna aldım yukarı çıksam da o oyunculardan verim alabilirim diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiempold

Bu mesajı attıktan hemen sonra 2. Karşıyaka dönemine başladım, Allah utandırmasın.

Aynen aynen ama kanser ediyorlar adamı
  • 20bin€ transfer butcesi ile FM keyfi.
  • quote:

20bin€ transfer butcesi ile FM keyfi.

necati ile gökhan hiç iş yapmıyolar , satamıyorum da
  • Necati fena degil bende de Gokhan tam bir avel. Liban Abdi free. Kapabilirsen baya katki verir.
  • Tek forvet mi oynatıyorsun Necati yi
  • Bazen Necati tek bazen Djiby Fall tek. Degisiyor mactan maca. Necatiyi forvet arkasi oynattigim da oluyor.
  • quote:

Bazen Necati tek bazen Djiby Fall tek. Degisiyor mactan maca. Necatiyi forvet arkasi oynattigim da oluyor.

Kaleye de kiralık olarak monaco dan genç SY var onu kiralayabilirsin senegalli
  • Bakayim hocam eyvallah, paslasiriz forumdan durumlari. İyi oyunlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.