Şimdi Ara

Pubg Mobile 'abnormal game environment, please restart your computer' hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
9.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pubg Mobile PC Emulator'den oynuyordum, Tencent Emulator'ün Gameloop emulatore guncellenmesinden sonra bu hatayı alıyorum. Oyuna girmiyor.

Pubg Mobile "abnormal game environment, please restart your computer" hatası

• Bilgsayarı yeniden başlat diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technical.assistance

Bilgsayarı yeniden başlat diyor
    Yazdığın cevabın ve nickin birbiriyle çelişiyor gibi geldi :)

Kapatıp açmakla çözülmüyor.
    Uygulamayı PC'den tamamen kaldırıp tekrar yükledim yine olmadı.
    ekran kartını güncelledim, yine olmadı.
    en son PC'ye forma atıp tekrar denedim oldu ancak bir süre sonra yine aynı hatayı verdi, oyuna giremiyorum.
    Akıllı telefondan normal olarak girebiliyorum ama emulatorden girilmiyor.
    Not: herhangi bir hack vb. asla kullanmam.
  • kemalyanal kullanıcısına yanıt
    W10 a geç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technical.assistance

W10 a geç
    Bu hatayı ilk Windows10 da verdi. formattan sonra windows7 kurdum bir kaç gün sorunsuz oynadım ama yine aynı hatayı aldım.
  • kemalyanal kullanıcısına yanıt
    D ye filan virüs taratın o zmn exeyi virüslüyor sanırım
  • Tarattım, bazı kodec vb. benzeri uygulama exe'lerini temizledi, ama sorun devam ediyor.
    güvenli modda açtım yine hata veriyor. Warning (0, 20001, 1344)
  • Bende Gameloop kullanıyorum "Oyun Merkezi" bölümünden oyunu açmaya çalışınca aynı hatayı bende aldım. Sonra "Oyunlarım" bölümünden açtım hata vermeden oyun açıldı.
  • Arada arkadaşımda bu hatanın çıktığını söylüyor ama bilgisayarına restart yapınca çözülüyormuş. Bence oyunun en büyük sorunu birden fazla disk barından bilgisayarlara parça parça dosya atması. Sırf ben bu yüzden emulatör kurarken diğer diskleri devre dışı bırakıp tüm dosyaları SSD üzerine kurmasını sağladım, yağ gibi oldu oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muyurttav55

Bende Gameloop kullanıyorum "Oyun Merkezi" bölümünden oyunu açmaya çalışınca aynı hatayı bende aldım. Sonra "Oyunlarım" bölümünden açtım hata vermeden oyun açıldı.
    aynı sorun bende de olunca google aramasında buldum bu mesajı. denedim oldu. teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.