Şimdi Ara

Punta Cana Puro

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
2
Favori
20.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • içmiş olan var mı beyler bir tanesine 5 lira baydım güzel değilse akşam yakcağım ama güzelse özel güne saklayacağım. Backwoods gibi ağızda kötü tat bırakıyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluePage -- 5 Eylül 2012; 19:02:42 >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Punta Cana Puro: Premium Puro Deneyimi

Punta Cana puroları, Dominik Cumhuriyeti'nin zengin tütün topraklarında yetişen ve özenle harmanlanmış tütün yapraklarından yapılmış premium puro serisidir. Uzman puro ustaları tarafından elle sarılan bu purolar, eşsiz aromaları ve yumuşak içişleriyle puro tutkunlarının gözdesidir.

Punta Cana Puro Çeşitleri

Punta Cana, çeşitli tat tercihlerine hitap eden çok çeşitli puro çeşitleri sunar:

• Punta Cana Beige: Hafif gövdeli, kremamsı notalar ve tatlı bir bitiş ile karakterize edilir.
    • Punta Cana Turange Neli: Orta gövdeli, narenciye ve baharatlı aromalar ile zenginleştirilmiş bir purodur.
    • Punta Cana Yellow: Tam gövdeli, topraklı ve odunsu notalar ile güçlü bir duman deneyimi sunar.
    • Punta Cana Aqua 5 Neli: Orta gövdeli, hafif baharatlı ve cevizimsi aromalar ile dengeli bir purodur.
    • Punta Cana Purple 5 Neli: Tam gövdeli, koyu ve zengin bir duman deneyimi sunan, tütünsü ve meyveli aromalarla harmanlanmıştır.

Punta Cana Puro Yorumları

Punta Cana puroları, puro meraklıları arasında yüksek beğeni toplamıştır. Yorumlar, kaliteli tütün, mükemmel yapı ve lezzetli aromalarından övgüyle bahsetmektedir.

Sonuç

Punta Cana puroları, puro meraklıları için mükemmel bir seçimdir. Uzmanlıkla harmanlanmış tütün yapraklarından üretilen bu purolar, çeşitli tat profilleri ve yumuşak içişleriyle her damak tadına hitap etmektedir. İster deneyimli bir puro tiryakisi olun ister yeni başlayan biri olun, Punta Cana puroları premium bir puro deneyimi sunar.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Selam biraz geç oldu senin için ama satış yeri nerede biliyormusun birader?
  • üstadgs kullanıcısına yanıt
    Selam bu da biraz geç oldu ama punta'yı ben tarabya bayırında oturduğum için oradaki gurme marketten alıyorum.iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazdalga

Selam bu da biraz geç oldu ama punta'yı ben tarabya bayırında oturduğum için oradaki gurme marketten alıyorum.iyi günler

Eyvallah hocam saol....
  • normal bir puro abartılacak bir yanı yok
  • 57 sene sonra punto cana ile ilk defa tütün içmiş oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: enderkutlu

57 sene sonra punto cana ile ilk defa tütün içmiş oldum
    Tadı nasıl alıcam şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dominik ve küba purosu almak iateyen arkadaş olursa mesaj atsın, haziran sonu dönüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilmiyorum belki yaktiğimdan böyledir ama iğreçti söndürdüm hemen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.