Şimdi Ara

Pure Acoustics Home DREAM77-LOGITECH - Z2300 Sub-AV Receiver Bağlantısı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Pure Acoustics Home DREAM77 almayı planlıyorum. Ancak sistemde sub yok. Bu sistemle ilgili olarak sub kullanıldığı takdirde daha iyi sonuçlar alınabileceğini duydum. Dream77'yi sony 1200 es receiver ile kullanacağım. Soruma gelince şuan kullanmakta olduğum logitech z 2300 2+1 sistemin sub'ını sony 1200 es'te kullanabilirmiyim. Şayet kullanabilirsem receiver-sub bağlantısı hangi kablo ile ve nasıl olmalı?
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Sevgilerimle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ganimutlu -- 17 Nisan 2008; 13:49:27 >

• şöyle izah edeyim arkadasım,

Öncelikle logiteck gibi bir bilgisayar hoparlorunun sub. anfili sisteme bağlayamazsın. Aktif sub alman gerekecek yani. O işi unut en baştan. İmkansız...

Diyelimki bağladın birşekilde, görüyorumki almayı düşündüğün sistem hakkında hiçbirşey bilmiyorsun. Dream 77 lerin frontları neden o kadar buyuk hiç düşünmedin sanırım yada görmedin. frontların alt kısmında yanlarda onlerde gözüken sürücülerin aksine ayrıca wofer vardır. Yani 2 front hop. de 2 tane sub var. Senin logitech onların yanında sesini hissetmezsin bile.

Özetlemem gerekirse, dream 77 ye oyle ufak sub bağlamana gerek yok yeterince performanslıdır. eğer sub alacaksan 200-300 lirayı gözden cıkarıp en az antif sub alacaksın ki birşeye benzesin, yoksa zaten dream 77 nin subları yeterince iyidir. Bence indirim varken hemen dream77 leri al sub a ihtiyacın olursa ilerde alırsın bi antıf sub. Kolay gelsin

• quote:

Orjinalden alıntı: virtue28

şöyle izah edeyim arkadasım,

Öncelikle logiteck gibi bir bilgisayar hoparlorunun sub. anfili sisteme bağlayamazsın. Aktif sub alman gerekecek yani. O işi unut en baştan. İmkansız...

Diyelimki bağladın birşekilde, görüyorumki almayı düşündüğün sistem hakkında hiçbirşey bilmiyorsun. Dream 77 lerin frontları neden o kadar buyuk hiç düşünmedin sanırım yada görmedin. frontların alt kısmında yanlarda onlerde gözüken sürücülerin aksine ayrıca wofer vardır. Yani 2 front hop. de 2 tane sub var. Senin logitech onların yanında sesini hissetmezsin bile.

Özetlemem gerekirse, dream 77 ye oyle ufak sub bağlamana gerek yok yeterince performanslıdır. eğer sub alacaksan 200-300 lirayı gözden cıkarıp en az antif sub alacaksın ki birşeye benzesin, yoksa zaten dream 77 nin subları yeterince iyidir. Bence indirim varken hemen dream77 leri al sub a ihtiyacın olursa ilerde alırsın bi antıf sub. Kolay gelsin

z2300 zaten aktif bir sub,bağlaması da kolay.1200es de subwofer çıkışı olması lazım pre olarak,zaten bütün avr lerde preout olarak sub çıkışı vardır.Bir ucu tos(yani pc deki gibi) ve diğer ucu 2 tane rca olan kablodan lazım sana.

• arkadaşlar, dün ben de dream 77 aldım, ve SLW10 için de teketek.com dan uygun bir fiyat gelecek, dolayısıyla sub olarak SLW10 alabilirim diyorum,
    sorum şudur ki, dream 77 lere SLW10 bağlamak dişe dokunur bi gelişme sağlar mı, yoksa daha üst seviye bir sub mı almalıyım?
  • Tam sonucu bilmemkle birlikte hiç sub olmamasından iyi olacağı kesin.Dreamlerden bende aldım,bakalım qx900 den iyi mi değilmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: maystor

Tam sonucu bilmemkle birlikte hiç sub olmamasından iyi olacağı kesin.Dreamlerden bende aldım,bakalım qx900 den iyi mi değilmi

yorum için teşekkürler, peki sen dream77 için sub olarak ne düşünüyorsun?
  • ben dreamların frontlarını kullanıcam sadece müzik dinlemek için.Sinema için zaten qx900 ler var.Oturma grubunun pufunu suba çevirdim onu kullanıyorum filim izlerken
  • pure acoustics dream 77'yi teketek'ten alacaktım ancak kampanya bitmiş umarım kampanya tekrarlanır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.