Şimdi Ara

PVE PVP Migration

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Pvpden Pve ye Migration Oluyo Ama Pve den Pvp Ye Migration Olaibiliyomu Yoksa Olmuyomu ? Bilgisi Olan Bi arkadas Cvp Verebilirmi.

• pve den pvp ye migrate olunmuyo maalasef
  • Yapma Ya Yahu Ne Alakadır Bu Mantık Neye Göre Bi World Pvp si Olmadıgı İçinmi Geçilmiyo Akıl Sır Erdiremedim.
  • vallaha onu blizz'e sormak lazım bana kalsa her server'da geçiş olmalı'da nerde
  • Eyw Kardeşim Ya Valla Moralim Bozuldu Simdi Gitti Güzelim Karakter.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: amdmania

Eyw Kardeşim Ya Valla Moralim Bozuldu Simdi Gitti Güzelim Karakter.....

Senin dedigin seye bakılırsa kebabsın PVE serverde yap itemini sonra geç PVP e serverine herkes öyle yapar ama malesef olmuyor :(
  • quote:

Yapma Ya Yahu Ne Alakadır Bu Mantık Neye Göre Bi World Pvp si Olmadıgı İçinmi Geçilmiyo Akıl Sır Erdiremedim.

Sebebi şu.. PVP serverde lvl alırken yüzlerce kez gank yiyebiliyorsun ama PVE serverlerde keyif yapa yapa lvl kasıyorsun. Bu benim tahminim değil yani sebebi bu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gustavooo

quote:

Eyw Kardeşim Ya Valla Moralim Bozuldu Simdi Gitti Güzelim Karakter.....

Senin dedigin seye bakılırsa kebabsın PVE serverde yap itemini sonra geç PVP e serverine herkes öyle yapar ama malesef olmuyor :(

Yok Be Kardeşim Ben Dunemauldaydım Zaten İtemimi Düzdügüm Yer Dunemaul Zaten...... Kasacak İtemim Yok Kalmadı Hatta 3 Gearıda Fulledim Pve Pvp Olarak ACC yi Sattım Tanıdık Birine Oda Pve ye Geçirmiş Simdi Geri Alıcam Ama Orda Kalakaldı Yani Ben İtem Fln Kasmak İçin Deil Arkadaslarla Olmak İçin Gidicektim Tekrar....Mail Fln Atmayı Denerim Bakalım..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.