Şimdi Ara

Racer:Free Car Simulation [İndirme linki yenilendi] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
4
Favori
18.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam araçlaı nereden indiriyorsunuz? Kendi sitesinde 5-6 site var ama çoğu link patlamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [Fe4R] -- 2 Kasım 2013; 23:08:36 >
  • Hemen videoyu açtım ve şarkıyı duyar duymaz 170hp Insignia diyesim geldi

Videolar baya başarılı Emre. Kodları konuşmuştuk katkıda bulunmak isterim her zaman biliyorsun. Yardım edebileceğim bir konu olursa söyle ben indiremedim daha savaş oyunlarına sardım bir de vize haftası malum. Şu kargaşadan çıkınca denemeler yapacağım kodlar hakkında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Fe4R]

Hocam araçlaı nereden indiriyorsunuz? Kendi sitesinde 5-6 site var ama çoğu link patlamış.

racer-simulator.pl

racedepartment.com

Bu ikisinden başka yok sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Hemen videoyu açtım ve şarkıyı duyar duymaz 170hp Insignia diyesim geldi

Videolar baya başarılı Emre. Kodları konuşmuştuk katkıda bulunmak isterim her zaman biliyorsun. Yardım edebileceğim bir konu olursa söyle ben indiremedim daha savaş oyunlarına sardım bir de vize haftası malum. Şu kargaşadan çıkınca denemeler yapacağım kodlar hakkında.

Insignia OPC var o da 170 Hp değil.

Bir ara başka araçlar da gelecektir.

EDIT: Kodlar için ben teşekkür ederim.Eğer indirirseniz,yardımcı olmaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre Guven -- 3 Kasım 2013; 13:25:12 >

• İndirdim ama görüntüde bozukluklar var oynanmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PewDiePie

İndirdim ama görüntüde bozukluklar var oynanmıyor

Birazdan linkleri yenileyeceğim.RC6 sürümünü upload edeyim.O daha iyiydi.RC8 beta sürecinde.
  • Burada da oynayan varmış demek.Yabancı sitelerde takılyordum bende.
    2-2,5 yıldır oynuyorum takıldığınız bir yer olursa sorabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.Blackeye.

Burada da oynayan varmış demek.Yabancı sitelerde takılyordum bende.
    2-2,5 yıldır oynuyorum takıldığınız bir yer olursa sorabilirsiniz.

Vallahi şu anda bir araç yapmaya çalışıyorum. CLS 350(2012 model) Bir arkadaştan adım adım öğrenmeye çalışıyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

Hayırlı akşamlar,
    Emre.
  • city car driving le kıyaslarsak nasıldır
  • quote:

Orijinalden alıntı: vampirelf

city car driving le kıyaslarsak nasıldır

City Car Driving'e kıyasla,

-Daha gerçekçi,
    -Daha serbest bir yapıda,
    -Daha çok araç seçeneği var,(sınırı yok,size kalmış bir şey)
    -Daha çok yol/pist seçeneği var,
    -Crack,update gibi sorunları yok,
    -Tamamen ücretsiz,

vs.

Deneyin bence.
  • Sağol bi deneyelim umarım win 8.1 de sorun çıkaramAZ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vampirelf

Sağol bi deneyelim umarım win 8.1 de sorun çıkaramAZ

Önemli değil.

Windows 8'de oynuyorum sorun yaşamadım...
  • Eskiden az oynamazdım bu oyunu birçok araba ve harita yaması mevcuttu fakat şimdi baktığımda sitelerin çoğu kapanmış ve bazılarında sadece 1 kaç araba ve harita var eskiden 100 lerceydi herneyse oyun gerçeğe çok yakın debriyaj özelliği de mevcut ayrıca online seçeneği de mevcuttur bir zamanlar arkadaşlarla online oynuyorduk hamachi üzerinden.Yalnız bilgisayarımın özelliklerinin iyi olduğu halde sizin paylaştığınız yeni versiyonda donma yapıyor eski versiyonlarda sıkıntı yoktu bilgisayarımda euro truck 2 city car drivingi çok rahatlıkla oynarken bu oyunda donuyor nedense çözemedim. Bu arada Oyunu çoğu kişi bilmez yaymanız iyi olmuş teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -^-AHMET-^- -- 7 Kasım 2013; 17:16:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -^-AHMET-^-

Eskiden az oynamazdım bu oyunu birçok araba ve harita yaması mevcuttu fakat şimdi baktığımda sitelerin çoğu kapanmış ve bazılarında sadece 1 kaç araba ve harita var eskiden 100 lerceydi herneyse oyun gerçeğe çok yakın debriaj özelliğide mevcut ayrıca online seçeneğide mevcuttur birzamanlar arkadaşlarla online oynuyorduk hamachi üzerinden.Oyunu çoğu kişi bilmez yaymanız iyi olmuş teşekkürler.

Ben teşekkür ederim.Şu anda da CLS 350 yapmaya çalışiyorum.(2011 model) Bakalım tam detaylı olarak bitmesi ne kadar sürecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Guven
    Ben teşekkür ederim.Şu anda da CLS 350 yapmaya çalışiyorum.(2011 model) Bakalım tam detaylı olarak bitmesi ne kadar sürecek?

yapmaya çalışıyorum derken gta tarzı oyunlardanmı çeviriyorsunuz.Eskiden bende çok uğraşırdım vakit olmadığından ara vermiştim fakat eski sürümlerde hiç bir sıkıntı yokken bu verdiğiniz linktekini indirdim takılma yapıyor oyunda bilgisayarımın özellikleride iyi yani euro truck 2 city car drivingi yüksek ayarlarda oynayabiliyorum sorun nedendir acaba bir bilginiz varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -^-AHMET-^- -- 7 Kasım 2013; 17:23:28 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Emre Guven

quote:

Eskiden az oynamazdım bu oyunu birçok araba ve harita yaması mevcuttu fakat şimdi baktığımda sitelerin çoğu kapanmış ve bazılarında sadece 1 kaç araba ve harita var eskiden 100 lerceydi herneyse oyun gerçeğe çok yakın debriaj özelliğide mevcut ayrıca online seçeneğide mevcuttur birzamanlar arkadaşlarla online oynuyorduk hamachi üzerinden.Oyunu çoğu kişi bilmez yaymanız iyi olmuş teşekkürler.

yapmaya çalışıyorum derken gta tarzı oyunlardanmı çeviriyorsunuz.

Evet.

Araç GTA:SA'dan Mercedes-Benz CLS 350 CGI(benzinli).

Hatta ilk test resmi de şurada;

Racer:Free Car Simulation [İndirme linki yenilendi]

• hm bi aralar bende uğraşıyordum yalnız sizin verdiğiniz linkteki sürümü yükledim bilgisayarımın özellikleri iyi olmasına rağmen takılmalar yaşıyorum oyundaki grafikleri düşürim dedim oyundan çıkıp girmek istediğimde şu şekilde bir hata ile karşılaşıyorum ne yapmam gerek
  • quote:

hm bi aralar bende uğraşıyordum yalnız sizin verdiğiniz linkteki sürümü yükledim bilgisayarımın özellikleri iyi olmasına rağmen takılmalar yaşıyorum oyundaki grafikleri düşürim dedim oyundan çıkıp girmek istediğimde şu şekilde bir hata ile karşılaşıyorum ne yapmam gerek

RC8 mi RC6 mı o? Ben hiç karşılaşmadım,bir yorum yapamıyorum o yüzden.
  • yazdığım gibi sizin verdiğiniz linktekini indirdim neyse artık kendi başımızın çaresine bakıcaz :)
  • quote:

yazdığım gibi sizin verdiğiniz linktekini indirdim neyse artık kendi başımızın çaresine bakıcaz :)

İmzamdaki PC ile oynuyorum,oyunun bir kaç saçma sorunu dışında bir problem yaşamadım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.