Şimdi Ara

Radyo Dinlemek İçin Türkçe Toolbar Önerisi Olan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar radyo dinlemek için bir sürü toolbar var ama ben hangisini yüklemeliyim konusunda sizden yardım almak istedim. Hem ie'nin hem de firefox'un son sürümleriyle uyumlu olan toolbar var mı? Bunun dışında "internet download manager alternatifi" konusunda son cevaplara bakarsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyin93 -- 11 Ocak 2012; 22:47:48 >

• gadget kullanabilirsin toolbar yerine daha kolay ve kullanışlı

Radyo Dinlemek İçin Türkçe Toolbar Önerisi Olan
  • Bu gadget nasıl, iyimi? Ben Exa Radio kullanıyorum ve hiç memnun değilim. Nerdeyse tüm radyoları "Servis yok!!!" diyip açmıyor.
  • İlgilendiğin için teşekkür ederim arkadaşım. Bu aracın adı ne? Nette bulup indireyim.
  • Valla ben buna baktımda biraz, hak sahibi dağıtımı kesmiş falan diye bişeyler yazılmış. İndirme linklerinin de hepsi ya ölü yada kaynak silinmiş.
    Gadget radio diye bide sen arat istersen.
  • Sorunlu görünüyor. Başka alternatifler varsa yazarsanız memnun olurum.
  • süper fmin kendi sitesinden sayfanın altından desktop playera ulaşabilrsin programın bünyesnda metro fm joy fm joy türk mydonoz gibi radyo frekanslarıda yer alıyar sabahtan akşama kadar dinliyorum :D
  • Çok iyiymiş:)) Biraz daha kanal olsaymış keşke..
  • Haklısın ama bence metro kopmalık joy türk efkar joy fm biraz kodoman kanalı bence güzel :D:D
  • Radyo 5, Radyo Viva ve Show Radyo'da olsa süper olurdu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.