Şimdi Ara

ram alacam yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 512 mb lık b ir ram alacam benim diğer ram le veya sistemle uyuşup uyuşmadığı hakkında bir bilgim yok

kasayı açıp diğer ramin üstündeki yazıları aldım;

DDR RAM +== 256MB EXPER DATATEKNİK
    VM256MB DDR PC 400

şimdi bu bilgilerle benim nasıl bir ram almam gerekiyor..neler önerirsiniz?

• DDR400 alman gerekiyor, uyumluluk sorunu yaşayabilirsin o yüzden almışken 1GB DDR400 alıp 256MB'ı söküp yenisini takmanı tavsiye ederim.
    BU adresten DDR400 belleklere bakabilirsin (linki copy paste yap, aradaki | işaretleri yüzünden tam çalışmıyor):
    http://www.hepsiburada.com/department.aspx?categoryID=47&sp=calisma_frekansi=400mhz|uyumlu_sistemler=pc|kullanim_tipi=ddr|
  • 512mb Kingston veya Twinmos ddr400 bellekleri güvenle alabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: okean

DDR400 alman gerekiyor, uyumluluk sorunu yaşayabilirsin o yüzden almışken 1GB DDR400 alıp 256MB'ı söküp yenisini takmanı tavsiye ederim.
    BU adresten DDR400 belleklere bakabilirsin (linki copy paste yap, aradaki | işaretleri yüzünden tam çalışmıyor):
    http://www.hepsiburada.com/department.aspx?categoryID=47&sp=calisma_frekansi=400mhz|uyumlu_sistemler=pc|kullanim_tipi=ddr|

şu an elimde 1 gb ram alacak kadar para yok yani biri 256 lık diğeri 512 lik olunca performansında düşüklük oluyormu ki?

• arkadaşlar bu ram benim pcye uyarmı veya tavsiye edermisiniz?

http://www.gittigidiyor.com/main/urun.php?id=5783935

Ram bilgilerim...
    DDR RAM +== 256MB EXPER DATATEKNİK
    VM256MB DDR PC 400
  • uyar senin sisteme ama bu kadar düsük fiyata gitmes bu
  • quote:

Orjinalden alıntı: freestyler_07

uyar senin sisteme ama bu kadar düsük fiyata gitmes bu

ne yani bozuk filan mı diyorsun?zaten denedikten sonra alacam..geri iade konusunu konuştum adamla?..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niksizkahramanerkan -- 31 Ağustos 2007; 11:58:42 >
  • anlamadın bn baktıgımda 15 ytl ydi normalde 75 ten aşagı ddr400 bulaman onun fiyatı son saatler tawan yapacaktır
  • yok ben fiyat konusunda anlaşırım onunla yani kullnadığımda sorun filan çıkmaz dimi bu kesin mi?
  • saglamsa sorun çıkrtmaz zaten saglam degilse onay vermezsin parasını alamaz satan geri yollarsın sn
  • 30 kağıt istiyor hemen al fiyat olarak?zaten oyun için alıyorum bazı oyunlar açılmıyor şu an ramim 138 gözüküyor gittikçe düşüyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niksizkahramanerkan -- 31 Ağustos 2007; 12:22:22 >
  • 30 ytl ye bulaman adam %100 saglam diosa al bnce
  • quote:

30 ytl ye bulaman adam %100 saglam diosa al bnce

ürün kullanılmamıştır diyor sadece kendi bilgisayrında denemiş
  • al o zaman hayırlı olsun
  • quote:

al o zaman hayırlı olsun

teşekürler ilgilendiğin için.....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.